• Sportovní

Kouzelníci (2013)

Ano, tohle hodnocení pár mých přátel uživatelů naštve, ale co. Pro vysvětlení, Steve Carell je můj oblíbenec a i když tenhle film není výslovná pecka, určitě to není ani žádný propadák. Zasmál jsem se a užil si tento snímek. Sedlo mi to. 4*

Nekonečný příběh (1984)

Tak tohle se mi ještě nestalo. Film, který jsem neviděl minimálně 5 let. S takovým nadšením jsem jakýkoliv jiný snímek už dlouho nesledoval. A i po tak dlouhé pauze, to byla prostě filmová paráda. :)

Mentalista (2008) (seriál)

Nechť si každý říká co chce, mě kouzlo tohoto seriálu dostalo. Hlavní příběh, který se točí okolo Rudého Johna, to je to co mě dostalo. Pro mě je to proto, nejlepší detektivní seriál! Simon Baker je jako Patrick Jane naprosto skvělý. A nesmím zapomenout na krásnou Amandu Righetti :) Právě běží poslední série, tak uvidíme čeho se v ní dočkáme. A mimochodem: Tygře, tygře rudě žhnoucí....

Ztraceni (2004) (seriál)

Skvělý seriál, takovou dobu jsem si říkal že ho zkouknu a vždy jsem to odkládal, až doteď. Opravdu, ale co bych chtěl v tomto seriálu nejvíce vyzdvihnout jsou záporáci, nikdy jsem nebyl tolik naštvaný na záporné postavy jako v tomto seriálu. Klobouk dolů. A i když se seriál mění, z bitvy o přežití přes sci-fi až po drama, či místy "horor" , je to vážně skvělá podívaná. Skvělé herecké výkony, úžasné charaktery postav, prostě klasa, jen mě mrzí že seriál nechává spoustu nezodpovězených otázek, ale i to se dá překousnout :) 100%

2001: Vesmírná odysea (1968)

Tenhle film mě dostal. Když jsem ho viděl, byl jsem ze začátku natěšen, v půli filmu znuděn, na konci připraven film vypnout, dát dvě hvězdičky, nebo jednu a jít spát. Jenže jsem se o to začal zajímat, režisérův záměr, začal jsem hloubat proč se stalo co se stalo a hned jsem na film změnil názor. Ale pořád mi přijde že scény jsou moc pomalé a protáhlé. Možná při další projekci změním názor a přidám další hvězdičku. Uvidíme.

Pád Bílého domu (2013)

Někdo to může považovat za akční jednohubku. Já v tom vidím to, že Rkové akčí filmy ještě neskončily. Olympus has fallen je tomu příkladem. Jediné co bych vytkl je vizuální stránka helikoptér a vzdušných soubojů. Jinak akční pecka ;)

Invaze (2002) (TV film)

Nesuďte mě za hodnocení. Hraje tu Bruce Campbell a příběh trochu kopíruje horor Věc (více než dost). Ale já se bavil a nemám problém dát tv filmu 4*.

Společnost mrtvých básníků (1989)

"O kapitáne můj kapitáne. Ví někdo co říkám?" Když mi tuhle větu teď někdo poví, hned budu vědět o co šlo. Šlo o další nezapomenutelný snímek s Robinem Williamsem.