Tři (2005)

Film byl pro me obrovským zklamáním,hlavne pak postava Manuela,ktery se vylicil jako devkar,kteryho nezajima nic jinyho,jak nekomu vzit manzelku.Vubec se proto nedivim zaporakovi Jackovi,ze se choval zarlive,kdyz mu Manuel kazdy den svadel zenu.Krecovite charakterizovani postav se totalne nepovedlo a dalo by se to udelat lepe. Nechapu vecne ciste obleceni a udrzovany vzhled hercu (vizaz Jacka na konci filmu to nezachranila),nechapu stupidni zapletku s Manuelovou snoubenkou a nechapu manueluv charakter.Delal na luxusni lodi cisnika a byl nastvanej,ze se k nemu tak chovaji. davam dve hvezdicky za krasnej ostrov to je tak maximum,co se za tak zkazenej film da dat.

„Já už budu hodný, dědečku!“ (1978)

No nasmala jsem se u toho a Kopecky je proste dobry herec. Samotny tema moralizujiciho dedka pokousejiciho se napravit jednoho cholerickyho herce, uz me zas tak nebavilo.

Městečko Black River (2001) (TV film)

Hodne zvlastni a zajimavej film. Urcite napaditosti vybocuje z rady TV filmu.

Oko (2008)

Oko jsem videla vcera. Co na to rict? Vubec nicim me ten film neprekvapil, sceny se tam dost opakujou a ikdyz horor je muj nejoblibenejsi zanr, tak tenhle doporucit nemuzu.

Matrix (1999)

Matrix jsem videla pouze jednou a nejsem si jista, ze bych to musela videt podruhe. Neco mi na tom filmu proste nesedne. Popravde - po chvilce me zacal nudit, proste jsem tomu nerozumela.