Gejša (2005)

Přiletěl sem z Anglie na návštěvu ČR, ne náhodou byl v Brně.. Tak sem vzal přítelkyni do Špalíčku do Kina, můžu říct, že to obr plátno ten filmek perfektně doplnilo, ale jinak taková slaďárna s happy endem. A místy nekonečně zdlouhavá. A nevim proč ale dopředu sem tušil co bude a jak to dopadne..

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Nikdy by mě nenapadlo dát dohromady tyhle dvě potvory a hle.. Jen škoda, že to celý proběhlo až tak rychle..Dát tomu o něco víc šťávy mohlo to být úplně o ničem jinym..

Pravidla vášně (2002)

Po prvním shlédnutí sem zůstal nehybně sedět a přemýšlel o dojmech co to ve mě vyvolalo, no nedalo mi to a pustil sem si to eště jednou. Musím všem vřele doporučit !! Chvíli se to tváří jako komedie, pak jako lovestory, najednou drama a nechybí ani akční momenty.. Prostě taková všehochuť s peckovou a velmi originální kamerou.

Comeback (2008) (seriál)

Dejdarovo nejlepší role, docela se při tom bavim.Sorry 11.3.2010 druhá řada šla s kvalitou docela dolu..

Krajní meze (1995) (seriál)

rád jsem se při nich bál až jsem z toho měl zlý sny, ale jako díly z prvních sérií teda některé byly fakt hustý

Mechanický pomeranč (1971)

nevědět o čem film bude, tak bych to asi po pár minutách bezdůvodného násilí vypnul.. Ale stejně bych to pak dokoukal kvůli zvučnému jménu režiséra S. Kubricka. Stálo to za to. Napsat jakej film je jedním slovem? ZVLÁŠTNÍ, myslim, že to dobře vystihuje

Memento (2000)

Málo kdo zvládne pobrat tehle detektivní filmek po prvním shlédnutí díky velmi originálnímu pojetí kamery..Hlavní hrdina po smrti své ženy ztratil krátkodobou paměť a skrz tento hendikep se snaží na vlastní triko vypátrat kdo je oným vrahem. K připomenutí důležitých indicií mu slouží jeho tělo, ingoust a jehla a samozřejmě polaroid a tužka. Velmi originální dílo které stoí za shlédnutí