Coco Chanel (2009)

nevím jakej život doopravdy žila, ale film byl poutavej, nepřehnanej a budu doufat, že i reálnej

Faunův labyrint (2006)

velmi působiví snímek, podle mě né moc pro děti, ale pohádkově se tvářící

Kuky se vrací (2010)

Krásných 5 a bez studu, opět se mi podařilo jít do kina na českej film, kterej mě na začátku vcucnul a na konci bez jediného pohledu na hodinky vypliv. Naposled to byl PROTEKTOR. Příběh plyšáka a jeho páníčka nebo spíš příběh přátelství a nepřátelství? každopádně excelentní kamera, výborné loutky a animace s přímou inspirací Františka Skály ve mě zanechala 100 % dojem z dobrého, ne z výborného filmu.

Láska (1973)

po dlouhý době bylo v televizi něco, co mě docela zaujalo / viz master 19 komentář /

Tajnosti (2007)

bylo to příjemné pokoukání v letnim kině.. Důkaz toho, že i tady se nechá natočit kvalitní film

Ďábel nosí Pradu (2006)

americký romantický film, stačilo jednou, nejsem typ na tyhle filmy, ale jinak v žánru asi dobrý. No ale tři hvězdy sem už dal poměrně lepším filmům.. takže tak..

Špatná výchova (2004)

hodnotit ten filmek nemůžu, jelikož sem asi deset minut spal a celou zbývající dobu se snažil vše pochopit, nic méně mě film docela zaujal a určitě se naň chci kouknout eště jednou a pak dám i hvězdičky teď je to tak 3 - 4 hvězdy.

Šepot (2007)

Příjemně jsem se chvílema bál a celej film měl takovou tu vypjatou bací atmosféru.

Krev zmizelého (2005)

Vcelku dobrý film, ale přišlo mi to příliš nakombinované a zmatené

Útěk do divočiny (2007)

kus před koncem sem si řek, že jestli v tom buse umře tak dám tři... Myslel sem si, že se vrátí dom a obejme ségru.. No ale neodešel a v buse zkončil, sice né otrávenej ale mrtvej.. Velmi působivej film a i na to jak byl dlouhej mě upoutal po celou dobu a to sem byl pěkně utahanej z celýho dne a už na začátku sem měl obavu, že usnu, ale nakonec sem oka nezamouřil a dokoukal se až do toho smutnýho konce, ikdyž berem-li v potaz životní styl a cíl hlavního hrdiny dle skutečné události tak to byl vlastně happy end. Nicméně mě to neokouzlilo natolik abych dal plný skore, ale každopádně za ten čas to stálo a jsem rád, že jsem to viděl.