Má je pomsta (2002)

Kto akou zbraňou bojuje, takou aj zomrie. Vynikajúci film o láske, nenávisti a pomste.

Život (2009) (seriál)

Videl som zatiaľ iba prvú časť. Vyzerá to ešte lepšie ako Planet earth

Heobeu (2007)

Zaujímavé, už druhý film, kde Hye-jeong Kang hrá postavu mentálne zaostalého dievčaťa. Z filmu Welcome to Dongmakgol si už okrem nej nepamätám žiadnu postavu, už tu ma svojím výkonom očarila. No a v tomto filme hrala tak presvedčivo, že jeden by normálne uveril, že ona sama je zaostalá. Tá mimika a hlas, ale aj plač, to nemá proste chybu. Ako poznamenal Pirkaf, za túto rolu by si zaslúžila Oscara.

Kimi ni shika kikoenai (2007)

Krásny a zároveň smutný príbeh o bariérach v medziľudskej komunikácii. A o tom, čo všetko môže spôsobiť povzbudenie od človeka, ktorého máte radi. Riko Narumi zvláda smutné postavy vynikajúco, ale keď sa usmeje alebo začne kričať, tak to je úžasný pohľad.

Ai qing gu shi (2009)

Veľmi zaujímavý "milostný trojuholník". Celý film vyznieval dosť pochmúrne, sĺz bolo veru dost. No a čo ma dorazilo, tak to bola posledná prosba Ling na Rexa, to bolo totálne vydieranie hraničiace s gýčom, ale v tomto filme mi to akosi nevadilo. A posledná scéna vyznieva tak, že Rex zobral prosbu Ling vážne. P.S.: Janice Man vyzerá dosť dobre

Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

Keby sa to dalo, tak tomuto dokumentu dám hviezdičiek aj desať. Nepovažujem za potrebné niečo k tomuto veľdielu povedať, to treba len pozerať a vyžívať sa v inom veľdiele, ktorým je príroda našej planéty.