Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Komediální seriál o inteligetních tupcích a atraktivní krásné dívce, která dodává celému seriálu to správné koření a požitek ze scén. U některých vtipu jsem se nedokázal ovládnout a musel jsem to ze sebe dostat, tolik legrace a samotného vtipu nad problémem jsem vážně nečekal. Proto dávám tomuto, pro mě parádnímu seriálu pět hvezdiček.

Machři (2010)

Moc dobrý film u kterého sem se nebál smát se nahlas po celém domě. Proto dávám čtyři hvězdižky a nechápu jeho tak slabé celkové hodnocení.

A-Team: Poslední mise (2010)

Velice dobrý film, plný akce a ruzných dobrodružných scén. Každý z hrdinu dodává snímku určitý přehled nad věcí a každý dovede něco jiného. U některých části mě i pobavil, vtipem nad danou věcí nebo uskutečnění některých akrobatických činů.

Loudilové (2009)

Loudilové: Příklad toho jak se i z neobyčejných kluků kteří si ničeho neváží a nechtějí nic dokázat, udělají cokoliv pro toho, koho milují. Skvělá komedie, která je podaná v sportovním duchu roztleskávaček které chtějí něco dokázat. Díky hlavním hrdinům se jim to muže povést kdyby se oba staraly o dívky a choreografie, které mají nacvičovat. Místo toho se točí za každou pěknou sukní. Ale právě to dodává filmu ten nápad a vtip a to se mi na tomto nápadu líbí, že si našel každý z nich to co je mu nejdražší a snaží se vyniknout.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Pán prstenů: Návrat krále- Tento film mě zaujal už, jen tím, že miluju Fanstasy. Scény, které se v tomto filmu zjevují, mě totálně fascinovaly, byl jsem z nich tak ohromený, že jsem jen dál sledoval film s otevřenou pusou. Není chvíle, kdy by mě tento film nebavil nebo bych si ho dokonce stopl. Chtěl sem prostě vědět, jak to dopadne. Každá scéna je jedinečná a něčím jiným zajímavá. Nedokážu si představit, že bych tomuto snímku dal tři hvězdičky. Proto se také řadí mezi nejlepší dvoustovku filmů.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Pátý díl Harryho Pottera mi příjde ze všech nejlepší. Yates si s tímto filmem určitě hodně pohrál, ale asi mě spíš hodně zaujalo podání v této režii a hlavně jeho děj. Zajimavý a nečekaný děj přidává filmu ještě větší kouzlo, než už je samotný film o filmu. Tomuto snímku bych pod čtyři hvězdičky určitě nedal. Patří mezi mé nejoblíbenější.