Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Tyto série filmů se mi velice líbí, ale žebych byl tímto dílem nějak nadšený mi vůbec nepřišlo. U filmu jsem se nudil ale možná to bylo tím že jsem četl knihu snad bude druhý díl lepší.

Avalonská střední (2010) (TV film)

Směs všech možných žánrů.. Proto čtyři hvězdičky.

Vyfič! (2009)

Užasný snímek o mláde krásné sedmnáctileté dívce co si de za tím co chce a nenechá se omezovat od rodičů. Na moment je tam jen ona proti zbytku světa ale když se vrátí domů zjístí že rodiče pro ni hodně znamenají a všechno se začne v dobré obracet. Nemůžu si film vynachválit díky jeho skvělému ději.

Saltová (2010)

Velice zajímavý děj s plno překvapením v různých částech. Ale dávám čtyři hvězdičky protože Angelina Jolie se mi jako záporná postavu nezdála už od začátku takže jsem to poznal.

Důkaz (2005)

Film jsem sice viděl dávno a nepamatuju si všechny podrobnosti ale vím že je to velice dobré drama které mě zaujalo jak výkony herců nebo neočekávaným dějem snímku.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Ze začátku pusobí hlavní postava jako nějaký neschopný trouba v jako každé komediální akční komedii. Ale ve skutečnosti je vážně moc dobrý v tom co dělá proto se mi film tolik líbil. Ikdyž bych měl něco na děj.

Arn (2007)

I když jsem si myslel že snímek nebude nic moc nakonec mě zaujal a parádně sem si dobrodruštví užil se skvělou zápletkou a dokonalým koncem.

Stahovák (2009) (pořad) odpad!

Podíval jsem se jen na kousek dílu a vubec mě to teda nezaujalo takže.. Podle mého si ani tu jednu hvězdičku nezaslouží.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Mé oblíbené scifi o které není nouzi v tomto snímku je opravdu nenahraditelné. Plný film akce a uvedení na pravou míru co, nebo kým byl Wolverine díve dává ději to pravé kouzlo.

Čarodějův učeň (2010)

Film ve zvláštním podání, něco mezi pohádkou a fantasy dobrodružstvím. Plný kouzelnické akce s dobrým koncem i když s očekáváním jak to vše dopadne.