Čtvrtá válka (1990)

Nezvyklá "spy vs spy" původně asi nezamýšlená komediální fraška s několika CZ hláškami. Jistá originalita se nezapře. Hudba na pozadí je až moc intenzivní a rušivá, pro takové "veledílo" zbytečně dramatická. Krásná zima, jak má být.

Saw X (2023) odpad!

Strašně otravný hudební podkres doslova v každé scéně, který neztichne ani na moment. Film slabota.

Teror (2018) (seriál)

MAX!

Eliška a Damián - Epizoda 8 (2023) (epizoda)

Prostě nepochopená retro pohádková parodie typu Mazalové s Hrušínským a Bočanovou. Místní ovečky si to buď ani nepustily nebo nepochopily, že jde o odlehčenou pohádkovou komedii a né o další "hlubokomyslnou" Ordinaci nebo Ulici. Navíc někteří lidé díky archaickému systému na CSFD, který tu panuje, ani možná nepochopí, že hodnotit se dá jen epizoda, ke které se musejí níže proklikat, že u celého seriálu nezahlasují, přes celkové procento se k hodnocení epizod nesmyslně neproklikají. Emma Smetana je ke všemu obětí jakéhosi hejtu pro hejt, možná kvůli tvaru příjmení? I media na tento seriál pořádají hon a vyjadřují se k němu zuřivě, v diskusích pak hlavně ti, kteří se v druhé větě hned prǐznají, že se na to ani nekoukli. Říci "mě se ten seriál líbí,"=hejty se na dotyčného od ostatních taky sesypou. nechápu. Dám maximum hvězdiček, na protest. Jinak bych dal asi tři až čtyři. I všichni herci hrají fajn, umějí si to užít a dělat si ze sebe i srandu. Tento seriál si publikum lehce najde, i třeba časem, v reprízach. Zajímavé, jak s každou další epizodou procenta hodnocení rostou, někdo se přeci jen dívá, nejen hejtři! Tady to popsali a pochopili správně: https://magazin.aktualne.cz/kultura/eliska-damian-prima-recenze/r~2058010c4bee11eebc030cc47ab5f122/

Šílený Max (1979) odpad!

..autem sem autem zpátky, nuda, pusto, prázdno, hrozná pipkovina. Žádné postapo movie se nekoná. Australský amaterismus.

Eliška a Damián - Epizoda 7 (2023) (epizoda)