Spravedlnost (2017) (seriál)

Technicky režie, kamera, zvuk, hudba, střih je to hollywood. Top level. Kam se hrabou ty moderní české kriminální seriály, kterými nás TV stanice krmí každý večer. Toto je technicky jiná liga.

Krvavá nevěsta (2019) odpad!

Tomu tady opravdu někdo dal tak vysoké hodnocení? Ubohost. Horror ani náhodou. Spíše akční pipkovina. K tomu asi ani scénář nepotrěbovali. Blbost pro děcka. Propleskněte se vy, co tu jásáte.

Dave Chappelle: Sticks & Stones (2019) (pořad)

Kromě nudné LGBT pasáže vše parádní. Pěkně si vzal na paškál a bez servítků tu dnešní podělanou sluníčkovou Ameriku.

Bill Burr: Tygr bez drápů (2019) (pořad)

Vysmál se metoo, cancel culture, vysmál se korektnosti, pokrytectví, vysmál se feministkám, citlivkám všeho druhu, paráda!

Pokoj (2019)

Originální sci-fi filmek. Na jedno podívání super.

Bambinot (1984) (seriál)

Top!

Spider-Man: Daleko od domova (2019) odpad!

Hrozná kokotina. Marvel je už opravdu mimo, ty jejich heroické filmy jsou jeden jako druhý. Filmová vata pro malá děcka, digitální nuda. Tento film slouží jen snad jako reklama na jiné marvelí kraviny. Obecně onen propletený marvelí svět, který marvel začal před pár lety razit, je spíše katastrofa. Takový Shazam! je tisíckrát lepší, než tato blbost. Scéna s předáním brýlí ta mě tu úplně dostala, totální scénáristická prázdnota. Ubohost, trapné triky, nuda bez nápadu, vtipu. Tobey pořád nepřekonatelný, pak Amazing a tato série už čistě odpadní. Tak to vidím.

Ghostland (2018)

Velice zvláštní horor. Dvě roviny. První půlku filmu divák neví na čem je, pak prokoukne a začíná všechno zapadat. Samotný děj nic moc originální, ale s tím vším okolo docela překvapení. Mylène Farmer potěšila. Na jedno skouknutí docela ok.