Merlin a válka draků (2008)

Výprava čítající zhruba 20 lidí včetně J. Prochnowa (hraje jen do poloviny mistra kouzelníka mladého Merlina), krásné scenérie přírody a oškliví animovaní draci, kteří např. vznikají i po vypití dračí krve člověkem. Chce to nemyslet na některé záludnosti scénáře. Objeví se i jiná pověst o Excaliburovi a samotném Merlinovi.

Mágové (2008)

Vše je zde už napsané. Dávám 2*, protože se dalo na některé holky koukat a kamera se netřásla. Jinak příběh ušel, až na představitele Maguse a toho karatisty, kterému strejda všechno prozradí už druhý den po seznámení, když předtím všechno zapíral. Souboje slabé, ale když se mlátí holka v latexu se sexy dekoltem, je na co se dívat. A souboje mágů s různobarevnými energiemi mi nejdříve nadchly, ale pak už nudily.

Líbánky s matinkou (2006)

Prvních dvacet minut začíná jako slabší komedie a připravuje se na zajímavou zápletku. Co se ale se zápletkou stane, to jsem fakt netušil. Maminka se svou zhrzenou dcerou, které dostala od oltáře košem, odjedou na ostrov do Karibiku, což měla být líbánková cesta novomanželů. Hned ten večer skončí snoubenka v náruči jiného a maminka nechce zůstat pozadu. Sejde se přímo s majitelem části ostrova (bývalým kosmonautem) a chce s ním potajmu natočit rozhovor, se kterým kosmo-podnikatel nesouhlasí. Po velké omluvě si padnou kolem krku. Do toho přijede rozmyšlený snoubenec. No a ještě tam na ostrově najde holka svého otce. Mohl by z toho být dobrý seriál.

Letuška (2007)

Film o 35-leté letušce, která potká chlápka, který je závislý na svém dítěti, ale nechce se k ní moc vázat (žádné důvody ve filmu nezazní, což by mě zajímalo). Některé scény mohly být víc rozvedené a nebo zajít trochu do psychothrilleru. Takhle z toho není ani komedie ani romantický film.

Láska je láska (2004)

Erotický film to není, spíš film s hvězdičkou. Nezávidím chlapům, co si vezmou ženskou závislou na sexu. Hodně špatný dabing postavy sex-terapeutky!

Kult (2007) odpad!

Ve filmu všichni umírají stejně, což ubírá na zajímavosti a přitažlivosti. Děj je zajímavý, ale odehrává se v takových střizích, že to ubírá snímku na kvalitě.

Krutá zkouška (2009) odpad!

Na levných filmech je zajímavé sledovat jak pár herců se vůbec nepotkává ani nejsou v kontaktu s jinými lidmi. Romantická večeře ve dvou v restauraci, Leslee dostala cenu Fotografka roku a vůbec nic nebylo vidět, ani žádní kompars. Střih špatný, námět romantický.

Krvavá Mary (2006)

Námět zajímavý, efekty na úrovni (konečně nebyly jen sestříhaný náznaky), herci průměrní, ale alespoň děvčata pohledná. Kdo se chce podívat na horror nižší úrovně, tak to stojí za vidění. Napětí po celou dobu filmu. Prostředí psychiatrické léčebny mě tolik nedeprimovalo, ale naopak dobře vykreslilo atmosféru.

Kruh temnoty (2004) (TV film) odpad!

Nemusím se moc dívat na klučičí kapely. Když jsem vydržel i tohle, myslel jsem si, že alespoň budou k vidění nějaký scény satanistických rituálů, obřadů černé mše a kanibalistických hodokvasů. Kromě olizování si prstů ve filmu nic neuvidíte. Film obsahuje podprůměrný klučičí videoklip a to je asi tak všechno. Jedno ponaučení mi z toho plyne: Showbusinness je svinstvo.

Kráska a zvíře (2009)

Do poloviny snímku by to byla (až na drastické vraždy) hezká pohádka, ale od druhé poloviny hodně věcí postrádalo logiku. Např. když Estella přesekne popravčí sekyrou řetěz, používá dýmovnice ze směsi bylin, nebo když netvor má víc síly než obávaný troll. Ze všech herců se mi líbily záporné postavy knížete a čarodějnice. Těm to nejvíc slušelo, na rozdíl od rtu Estelly. A je fakt, že dívat se na jednu chatrč ve vesnici skoro celý film, je už opravdu moc. Někteří z komparzistů se mohli alespoň líp tvářit, beztak šlo o kamarády z produkce, příbuzné a známé.