Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Ano zde je opravdu důkaz že Hovno zabalené v krásném obalu je i nadále Hovnem a věřte tomu, že i když se tváří trochu jako nutela je to pořád to samé Hovno....nevěřící vyzkoušejte.

Nemrtví (2009)

Hmmm takže zombie drama, škoda těšil jsem se na nějakej nářez....ale co mě fakt vytáčí a to nejen u tohoto filmu je ten zakopanej přizdisráč kterej vždycky musí změnit jméno filmu..patrně proto aby si před svejma potomkama mohl tahat triko jak obrovskej "Lví" podíl On na tomto filmu měl. No nic hodnotit film nemá cenu, tak alespoň FACKA hovadu co mění názvy.

Poslední vymítání ďábla (2010) odpad!

Omlouvám se ale musím. To že víc než polovina filmu bude kopec nudy bez jakéhokoliv napětí (což by žádný Horror podle mě neměl postrádat) to se dá zkousnout ,ovšem ke konci se.... a to zcela nečekaně, rádoby film ve své monotónnosti změní v nefalšovaný kýbl plný sraček. ejmen.

Zákon gangu (2008) (seriál)

Wow určitě jste si nemohly nevšimnout ve 3tí sérii chlapíka co uklízí a jmenuje se Bachmann a je tak trochu podobný Stephenu Kingovi jenž kdysi psával pod pseudonymem Bachman :-))).

The Final (2010)

I Ty Brute.....že jsem si vůl nepřečet napřed komentáře ...tak hezky to vypadalo do doby než ...živej esesák mrtvej esesák živej strašák mrtvej strašák živej strašák mrtvej strašák a snad i esesák...děkujeme Joey Stewarte nejste nahodou příbuzní s Joeym z přátel?

Jurské komando (2008) odpad!

náhodou moje prababička dělá stejný trikový efekty a to má k dispozici pouze atari 800xl akorát si sem tam pomáhá pastelkama

Modesty: Dobrodružství Modesty Blaise (2004) odpad!

Tohle je regulérně na přes držku..........a jestli s tím měl Tarantino něco společného tak by asi bylo dobrý vzít ho do lesa jako toho starýho slepýho nemohoucího psa kterému uděláte laskavost tím že se zbavíte jednoho náboje do brokovnice.