• Thriller

Šprtky to chtěj taky (2019) odpad!

Bože, to byla demence. Jestli toto mají být moderní komedie, tak potěš. Totální ztráta času. Ať se raději Olivia věnuje hraní...

Celebrity Crush (2019) odpad!

Hrozná hovadina, k tomu snad nejde ani nic jiného napsat. Ztráta času.

Daria (2020)

Mohl to být dobrý film, nebýt dvou věcí. Hrozný zvukový mix. Přebasované, místy se zvukový doprovod mlátil s dialogy. Ovšem největším hřebíčkem do rakve je překombinovanost filmu. Prvních 40 minut super a pak už to byl guláš snážící se za každou cenu o zvraty v ději, ale to už bohužel rozbilu tu atmosféru filmu a vznikl z toho nepěkný mišmaš. Dvě hvězdičky dávám za prvních 40 minut a za hlavní hrdinku, na kterou se koukalo příjemně.

Phenomena (1985)

Tento film měl pětihvězdičkový potenciál. Bohužel to zabilo několik věcí. Tou první je soundtrack. Nehodlám tu polemizovat o tom, zdali se tam Iron Maiden či Motorhead hodil, či nikoliv. Nicméně za mě, ačkoliv mám obě kapely rád, mi to tam moc nesedělo. Narušovalo to totiž tu budovanou atmosféru, při té první scéně, kdy oběť je pronásledována vrahem to tam sedělo perfektně, ale u scény, kdy se Jennifer pokoušela utéct ze zamčení, tak byla moc pomalá a celkově nudná scéna ku poměru hudby. Co však na tomto bylo hrozné, tak to, že zvuková stopa nebyla vyvážená, když začala hrát kapela, tak byla snad 5x hlasitější něž zbytek stopáže filmu, což bylo téměř nesnesitelné. Co také bytostně nesnáším u těchto starších filmů je nelogické chování postav. Honí mě zabiják, ale já se budu zastavovat a otáčet. Nakonec se schoulím a nechám se zabít. Blbost. Kdyby ten film trošku prostřihli a tím zkrátili cca o 15-20 minut, upravili zvukovou stopu, tak by to bylo i na pět hvězdiček. Takto, nebýt posledních 10 minut, které to konečně rozjeli ve velkém stylu, dal bych snad jen jednu nebo dvě hvězdičky.

La casa con la scala nel buio (1983)

To bylo tak stupidní, že tomu musím dát aspoň hvězdičku za pobavení. Ten hrozný hudební motiv mi bude asi v hlavě hrát další měsíc. Celkově ztráta času, ale aspoň, že na ty herečky se dalo koukat.

Drahokam (2019) odpad!

Hrozná kravina, když čtu komentáře druhých lidí, mám pocit, že jsem viděl úplně jiný film. Příšerná hudba k filmu, která mi tam vůbec neseděla, dialogy neustále přeřváváné přes sebe a neskutečně dlouhá stopáž, která ten film dělá ještě nudnějším. Prostě za mě odpad.

After She Wakes (2019)

Jako nebylo to úplně zlé, sice žádná velká originalita, dal bych i 4 hvězdičky, ale ta poslední čtvrtina to totálně zabila.

Korunní svědek (2019) odpad!

Totální amatérská srajda. Ježkovi i ten Bruce tam hraje, jak kdyby to byla jeho první role a v životě nestál před kamerou. WTF....

Černobyl (2014) (TV film) odpad!

Mám pocit, že celý filmový štáb byl po lobotomii. Na to se fakt nedalo dívat.

Rohy (2013)

Vzhledem k tomu, že jsem nejprve četl knihu, tak toto bylo opravdu, ale opravdu slabé. Kniha je excelentní, ale film jí nesahá ani po kotníky.