Všechno, všude, najednou (2022) odpad!

Nie pre mňa je neospravedlnitelne "ponúkať" hlbšiu myšlienku a pritom ju zaobaliť do bizaru plneho analnych kolikov, vibratorov, parkovych orgií, zvracania, kung-fu a paralelných realít. Bullshit 💩

Projekt Adam (2022)

Film plný klišé, hluchého a nudného stredu a nevyhnutného happyendu.

Japangle (2017) (seriál)

Seriál zaujal môjho 7.rocneho syna v televízii. Japonsko je naozaj pre stredoeuropana prazvláštna krajina so všetkými svojimi výdobytkami, vynálezmi ale aj kultúrou, či zvykmi. Veľmi poučný seriál pre malých aj väčších zvedavcov.

Jan Werich: Když už člověk jednou je… (2021)

Aký bol Jan Werich v očiach mnohých? Vtipný, ľudský, osobnosť s charakterom a šarmom. Aký bol však podľa tohto dokumentu? Rovnaký ako som napísal, ale treba k tomu žiaľ pridať aj, že bol človek ktorý mal občas smolu na životné rozhodnutia, nie tak úplne šťastie v láske a veľkú časť života podlomene zdravie. To však patrí k životu. Aj keď v prípade tohto velikána českého humoru mi príde ľúto, že dokument sa v záverečnej polhodinke zaobera práve týmto ťažkým obdobím Werichovho života a po záverečných titulkach mi tak zostáva horko-trpká pachuť v ústach. Hold nenaplnene očakávania. Škoda.

Mimicries (2014) (seriál)

Skvelý seriál pre deti (pred) školského veku. Len ťažko dohladatelny v našich stredoeurópskych končinách. Každá časť sa venuje nielen rôznym vizuálnym zaujimavostiam zo sveta fauny a flóry, ale aj faktickým a praktickým vedomostiam.

Rose Island (2020)

Čudujem sa tomu hodnoteniu nad 72%, ale v poriadku. Story je to nanajvýš zaujímavá a má potenciál, ktorí ale talianska réžia a cast vôbec nevyužila. Hlavná postava stvarnena nevýrazným hercom nebola vonkoncom schopná utiahnuť film a uz vôbec nie získať sympatie diváka. Detto zvyšok hereckého ansáblu. Dialógy a soundtrack boli priemerné, rovnako ako kamera či strih.

Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

"Setris rakosku, skazis dite." Fakticky katastrofalny strih v akčných scénach, ale ináč dobrá story, zaporak a pre mňa je Lazenby celkom dobrý Bond 👍🏻

Scary Movie 2 (2001)

"-hele Ray, mas tady kerku RAY - hele kamo ty mas taky kerku FUCKED ME"..ty vole to je husty. RAY - FUCKED ME, RAY - ME VOSUKAL" Hahaha 😄 nove milenium prinieslo este viac fekalneho humoru a ešte viac primitivizmu. Parodia pre teenagerov jak vyšitá . V roku 2001 ma to strašne bavilo, ale dnes? Chce se mi zvracet 🤮

Anton Srholec (2015)

Obyčajný dokument o neobyčajnom človeku.

Miranda (2009) (seriál)

Po 1.sérii 50% zábavy a 50% trápnosti. Ok.. ...Prdenie v každom druhom diely a "nahodné" zakopnutie každý 1.diel to zhodím skôr na 75 na 25. Oooh, soury 😊