• Thriller

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Najslabší diel z trilogie. Trošku sklamanie, prišlo mi to bez nápadu, miestami až velmi prehnané. Najlepšie hlášky dal santa na konci filmu. Možno si človek musí ubaliť špeka aby sa na tomto zabavil.

Lovci lebek (2011) (seriál)

Vôbec nerozumiem prečo to vela ludí porovnáva s Prison Breakom. Tento seriál je úplne o niečom inom. Klasická kriminálka kde sa partička poliacjtov a väzňov snaží chytiť utečencov. Celkom dobrý námet, ale nepáči sa mi herecké obsadenie US marshalov. Hodnotím ako priemer.

Lovci zločinců (2011) (seriál)

Pohodový seriál pre nenáročného diváka. Velmi sa mi páči hlavný hrdina aj zápletka a akčné scény.

Luck (2011) (seriál)

Pilotný diel ma velmi nestrhol, ale ako už bolo písané vyššie, išlo hlavne o zoznámenie diváka s hlavnými postavami. Druhý diel je na tom už podstane lepšie a už teraz sa teším na pokračovanie. Vynikajúci herci a originálny námet. Za to dávam 5 hviezdičiek.

Sicilián (1987)

Genialny pribeh od genialneho spisovatela. Trochu mi to pripomenulo Jánošíka, ale na sicilsky sposob. Npriek tomu ze Lamberta z duse nenavidim, v tomto filme mi vobec neprekazal, skor reziser zahodil velky potencial filmu. Miestami bol film zmateny, akoby ani reziser sam nevedel co chce povedat, obcas ma nudili trapne dialogy. Chybali mi hlavne emocie, ktore vo mne mal tento smutny pribeh vyvolat, ako v Lovcovi jelenov.

Útěk ze Sibiře (2010)

Herci to zvládli vynikajúco, ale čakal som viac emócií a možno viac prepracovaných scén v boji o prežití. Miestami som sa začínal nudiť. Najviac sa mi páčilo vykreslenie drsných podmienok gulagu.