Surviving Sid (2008)

Zapomeňte na vtipné skeče krysoveverky Scrata. Dvě hvězdy za jedovatý dub.

Devět písní (2004)

Děj jde odnikud nikam, záběry z živáků (a co jako?) plus výkony hlavních představitelů, které byly evidentně ovlivňovány množstvím omamných jedů jim kolujících v krvi. Ti dva se mi k sobě prostě nějak nehodili i přes úpornou snahu to vehementním souložením vyvrátit... Nicméně tři hvězdy, jsou i mnohem horší počiny.

Jonesovi (2009)

Duchovny zas jednou předvedl, že není jen agentem Máldrem. První půlka filmu mě vyloženě bavila, druhá už lehce pokulhávala tažena očekávatelným koncem. Za poměrně vtipný nápad tři hvězdy.

Hříšný tanec (1987)

Tak jako do panelákových obýváků let osmdesátých neodmyslitelně patřila tapeta tichomořského ostrova, obývací stěna s vystavenými prázdnými lahvemi od drahého Tuzexového pití, nesměl samozřejmě ani chybět videopřehrávač s kazetou Dirty Dancing uvnitř. Bejby nebude sedět v koutě!

Román pro ženy (2004)

Román pro ženy? Byť jsem knihu nečetla (a ani nehodlám), nechápu, co by na tom ženu mělo uchvátit. Příšerná nejlepší kamarádka v podání Vlaďky Něrgešové, jejíž výkon ve mně vyvolával epileptické záchvěvy, toporný Vašut, představující movitého tvůrce reklamních sloganů či Simona Stašová v roli překladatelky, jejíž angličtina je horší angličtiny morávaka Venoša z komedie o básnících. Děkuji, ne. Ale hlavně, že to dobře dopadne, všichni se mají radi a je mír.