Beznaděj (2006) (TV film)

No, tři hvězdičky za slibný začátek, a za bezkonkurenčního Perlmana. Ale že si tam moc nezahrál, a zbytek filmu se zoufale proměnil v patetickou Kingovskou slátaninu, je velká škoda.

Kronika mutantů (2008)

U mne jedna hvězdička pouze za skvělého Rona Perlmana. Jinak je film hloupý, Thomas Jane nudný, Malkovich nevyužitý, Anna Walton škaredá atd. Vlastně jsem jenom celej film čekala, kdy na scénu přijde zase Perlman. A že hraje zrovna kněze, či co to je? Praštěný. Nevypadá jako typický kněz, ale není to poprvé ani naposledy, kde je knězem. Celé je to trochu o žaludek, a hlavní hrdina je nesympatický. Jen scéna, kdy se Anna Walton nechá zabít od své lásky, v domnění že ho ještě zachrání, stála za zmínku.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Nedokázala bych zvolit, který z dílů je lepší. Zlatá armáda je stejně tak zábavná, vtipama nabitá, a ještě přibylo pár zábavných postav. Krauss mi nějak do noty nepadl, ale zlý princ Luka Gosse nemá chybu. Lovesong v podání Abe a Hellboye je skutečně třešnička na dortě. A jako obvykle, Ron Perlman nezklamal. Zkrátka, PĚT HVĚZDIČEK JE MÁLO!

Hellboy (2004)

Nemůžu si pomoct, ale Hellboy mi naprosto učaroval. I když neholduju násilí ve filmech, a tady ho není málo, stejně se mi líbí. Ron Perlman jako démon-hrdina nemá chybu! Líbí se mi i Selma Blair, John Hurt a dokonce i Karel Roden. Záporák nacista-Rasputin je opravdu zvláštní, ale zato zábavně absurdní nápad. Abe je sympaťák, a nechybí ani spousta bystrých vtípků. Zkrátka PĚT HVĚZDIČEK JE MÁLO! 10000000000x!