Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film)

Docela jsem těšil a nakonec se na to nedalo ani dodívat. Pro mě zcela zmatečné, chaotické podání, které mě ani za mák neoslovilo.

Tři bratři (2014)

Připadalo mě to, že to bylo spíchnuto horkou jehlou. Jména herců - zpěváků, které přitahují pozornost, ale vybrat by se dalo lépe. Písničky pěkné, ale proč ty ohrané? To už ta slavná dvojice nemá na něco nového? Vidím to jako rychlý počin, který měl naplnit kapsu...

Doktor Martin (2015) (seriál)

Doktor z hor s Donutilem... Občas je čemu se zasmát, ale někdy mám pocit, že se jedná o nepovedenou grotesku.

Labyrint (2015) (seriál)

No.... dobrý. Nejsme fanda do seriálů a dlouhé příběhy mě začnou brzy nudit. Tady jsem vydržel. A prostě se mě to líbilo. Drobnosti k vytknutí by se našly, ale jako celek bych to potřeboval shlédnout ještě jednou, abych pochopil vše. Ale to už raději riskovat nebudu...

Nexus (1994)

Puntík za snahu.... jinak katastrofa.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Nevím proč mě to připomnělo japonskou animovanou srágorovinu "Evangelion", asi proto, že i toto byla pěkná pakárna. Ale dobře udělaná, i když s těma kačama, nebo jak se jmenovali, si mohli trochu víc vyhrát - ryboještěrky plivající kyselinu jsou přece jenom pasé.

Sedmives (2011) (seriál)

Bod za Ebena.

Elysium (2013)

Moc pěkně udělaný, celkem napínavý a pozornost udržující, ale ten konec to podělal. Prostě zase přihlouplý happyend.

Rozsudek (2014) (seriál) odpad!

Kristova noho!! To je hnus... Hrozný kecy, hrozný výkony. Proč toto vůbec vzniklo? Opravdu z takových blbostí je mě na zvracení.

Zajatci mlhy (2005)

Rusko-německá parafráze na Most přes řeku Kwai. Očekával jsem, že konec bude vyšperkován velkým happyendem, ale na štěstí jsem se mýlil a film vlastně dopadl dobře. Aspoň teda pro oko diváka.