Skleněný pokoj (2019)

Skleněný pokoj vznikl v česko-slovenské koprodukci za účasti České televize !!!! Děkuji tedy tímto "prý veřejnoprávní" televizi, že jsem na tuto příšernou hovadinu taky přispěl, ač nechtěně a proti mé vůli.

Tísňové volání (2018)

Tak tohle hloupé, naivní a nelogické komorní drama je brutálně nadhodnocené, jak již zde píší někteří další, co nesdílí podivné nadšení mnohých. Koukat hodinu a půl na mluvící hlavu v příběhu, který stál asi 500 EUR a se stupidním scénářem, který vypotil někdo v tramvaji mezi dvěma zastávkami.

Libenjyeo (2018)

Klasický asijský revenge film. Skvělá bojová choreografie a atraktvní prostředí tichomořského ostrova. Příběh je vcelku jednoduchý a předvídatelný, jen škoda toho trochu toho infantilního děje.

Cesta (2009)

Tak tohle mě dostalo. Smutné a depresivní postapo komorní drama.

Vítejte v džungli (2013)

No, docela bžunda. :) Nenáročné, naivní, chvílemi hloupoučké, ale docela zábavné. Čekal jsem to horší.

Polednice (2016) odpad!

Atmosféru to mělo v několika momentech slušnou, ale na víc než 10% to není. Geislerové jsem tu hysterku nevěřil ani omylem. Vůbec nechápu, proč před dcerou tajila smrt manžela/otce, navíc tak dlouho. Muselo být jasné, že jí to někdo z místních řekne. Navíc se člověk musel domýšlet, co se mu asi tak stalo. Sebevražda ?? A proč o něm pořád místní říkali, že byl "divnej", ale dál to nijak neosvětlili ? Chtěli jen naznačit oslím můstkem důvod jeho "asi" sebevraždy ? Proč starosta nevolal policii, když viděl, že se bláznivka s dcerou barikáduje v tom baráku ? Celé to byla nelogická slátanina, která navíc vyšumí zcela do ztracena. Ten konec, wtf !

Overlord (2018)

Zombie horor dějově svázaný s WW2, tak to já můžu. Náckové, pseudovědecké experimenty a pokusy na lidech, to nemohlo zklamat. Mělo to atmosféru, ať už válečnou či hororovou, mělo to napětí, efekty solidní, bylo to dostatečně akční i brutální, prostě fajné jako sviňa.

Vyhnáni po Chartě (2017) (seriál) odpad!

Nechcete už jít s těma disidentama do háje ? Kolik těch ufňukaných dokumentů ještě budete za naše prachy točit ? Nebo si to disidenti jako zaplatili sami ?

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Zajímavě pojatý a zábavnou/napínavou formou odvyprávěný historický thriller. Ač to celý film vypadá, že příběh nemá diváka čím překvapit, opak je pravdou. Již vcelku otřepaná zápletka o výměně "personálních" pozic uvnitř blázince je divákovi odhalena po půl hodině a pak už se jede podle úplně nových not. No a Kate B. je opět k sežrání.

Mezi vlky (2011)

Drsný thriller z drsné Aljašky s drsným Liamem Neesonem a drsnými vlky. Super akce s temně hororovou atmosférou plnou beznaděje.