Banální prohlídka (2007)

Pecka, mám zkaženou náladu na celý den! Ale rozhodně né tím, že by byl film špatný, ale díky tomu, co se v něm odehrávalo! Brutálně nepříjemný, zároveň ale opravdu luxusní snímek! Tak za A) Horror podle mě není změť lekaček a krve, jsem toho názoru, že u horroru by člověk měl mít nepříjemný, tísnivý pocit a bát se čehosi (splněno, nemocniční prostředí, bezmocnost člověka, odkázaného na cizí lidi, kdy ani neví pořádně proč to všechno vlastně ...) B) Rozhodně to není žádná oddychovka ! já vydechla asi až na konci :-D (bralo mi to poslední kousky kyslíku z plic) C) Je tam hrozný sešup reality X snění - člověk při zamyšlení až ke konci přijde na to, co bylo vlastně co. Což není špatné, ale díky mému dnešnímu rozpoložení mi to chvílemi přišlo zbytečně moc chaotické. D) Mohlo to být trošičku kratší, některé scény se dle mého zbytečně táhly, člověka na filmu nejvíc zajímalo, jak onen hrdina vlastně dopadne a jak k tomu všemu přišel. BTW. : Z části i umělecký dílo, řekla bych. drama, to rozhodně! horor, to taky! má to nápad a nepostrádá to ani trošičku originalitu! Jen si zkuste představit, že jste uvěznení ve vlastním těle, téměř bezmocní ... brrr, nejhorší představa, co existuje.

Hanebný pancharti (2009)

Díky Tarantinovi mám další film v "oblíbených".Co to má znamenat? :-D já čekala další vážnej a tragickej film o válce a koukám na takovouhle komedii ! Je to naprosto PERFEKTNÍ a úžasný film !!!! Tohle vám nikdo nikdy neřekne, tohle se ve škole nedoslechnete ! :-) Bohužel ani nelze, ten film se nedrží faktů a to je bááájo :-) Nejen že to krutopřísně bavilo, ale mělo to i příběh, kterej stál za to !!!! Hudba i herci famózní ! Postavy byly masakrálně dokonalé, Hans a jeho výslechy mě dováděly k úžasu(mlíčko, štrůdlíček a jiné).Skvělý film, stojím si za těmi 5* ! AWESOME !!!!!

Nákaza (2011)

Střed. Je to tématem, co jiného chcete natočit o viru ... zasáhne, pak chvilka věnovaná osudům jednotlivých lidí, nalezení vakcíny a šťastnej konec :-) Herecké obsazení bylo moc dobré a hlavně se mi už od začátku ve filmu moc líbila hudba! Závěr je moc "hop na konec" a hlavně - nejhorší a nejtrapnější scéna z filmu byla s "maturantským plesem" , ta mě dostala do kolen .... Krom této scény ale celkem není co vytknout, natočeno to je jistě dobře.

Na dotek (2004)

Neuvěřitelně emočně založený a vzrušující dílko. Co vlastně chceme - pravdu, nebo to co chceme, aby byla pravda? Dokonalé obsazení a dobré herecké výkony. Jeden z těch filmů, které ve vás "něco nechají".

Někdo to rád horké (1959)

Já ten film mám prostě hodně ráda! Marylin Monroe je naprosto úchvatná a nádherná - o tom není pochyb ! a na svou dobu to byl určitě hodně nevšední výtvor. Pro mě je to šmrncovní film s parádní hudbou, a i když to není jedna z těch komedií, u kterých se válíte smíchy, tak rozhodně nudná není ! "někdo to rád blond" je jen tupou náhražkou :-) I když i ten film má svý kouzlo, to určitě.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

I'm not insane ! My mother had me tested !! Geniááální seriál :-)

Super drbna (2007) (seriál)

Díky bohu, že už se přestaly řešit hlouposti typu "kdo sedí výš ma schodech" :-) První série nic moc, poslední série jsou pro mě příjemným zážitkem ... Herci jsou krásní, mladí a prachatost jim prostě kouká z očí :-)

Dr. House (2004) (seriál)

"Když tu holku vyléčíme, dáme jí rok života navíc na rozloučení s mamčou... třeba koktá.”

Mexická jízda (2001)

Otevřený film, který si servítky nebere, avšak Ana López Mercado je mi hodně nesympatická a to mi hodně znepříjemnilo i film samotný. Za to Diego Luna - ten mi ho neznepříjemnil ani trošku :-) Film se pouští do bezstarostného mládí plného sexu versus život starší ženy, která je vážně nemocná. Hezky se to tam prolíná :-) Hlavně si to prosím pusťte v originále, dabing je něco zblitíhodného.

Cesta (2009)

Jeden z těch smutnějších a depresivních filmů, který nádherně poukazuje na to, že i lidé jsou ve své podstatě jen a jen zvířata. Pěkně natočeno !