Electroma (2006)

Velice zajímavý film, který mi tak trochu připomínal Linche. Hudba naprosto netypická pro Daft Punk mi do filmu naprosto zapadala. Z dlouhých záběru jsem byla trochu vyčerpaná, ale kdyby tam nebyli ten film by nevyzněl tak jak má. Poslední záběr ovšem nemá žádnou chybu a naprosto podtrhl příběh celého filmu. Jen tak dál mí oblíbení Daft Punk.

Občanský průkaz (2010)

Bohužel musím uznat, že jsem od tohoto filmu čekala o něco víc. Scénář povedený a ti co tu dobu zažili to určitě poznamená. Ale pro mne, jakožto ještě náctiletou, to byl velice povedený snímek až na špatné herecké výkony téměř všech mladých studentů. Mrzí mě to ale kvůli nim dávám pouze tři *.

P.S. Miluji Tě (2007)

Krásný, úsměvný a samozřejmě lehce smutný. Musím ale uznat že je to jedna z nejlepších romantických komedí co jsem za posledních pár let viděla a mám z toho velkou radost.

Dokonalý trik (2006)

Je naprosto dokonalý, jak jeho režije tak herecké obsazení. Nedokážu tento film popsat protože to se musí vidět. Ale musím uznat že Christopher Nolan mě neustále překvapuje jak je to skvělý režisér!

District 9 (2009)

Vážně hodně zajímavě napsaný scénář a vůbec mi nevadilo že to bylo natočeno jako ,,dokument". Líbí sem že je to zasazeno do JAR a ne do Ameriky jako sposta jiných filmů s mimozemšťany a asi i díky tomu to má takovou šťávu. ,,Kreveťáci" byli vážně oškliví ale musím uznat že na konci mi vážně přirostli k srdci. Jsem ráda za tuto novou obdobu filmů o mimo zemských civilizacích.

Je to i můj život (2009)

Hodně emotivní film u kterého jsem probrečela snad 3/4. Cameron Diaz, kterou nemám ráda, mi do role matky naprosto sedla. Krásně natočeno a musím uznat že i chápu to rozdílné hodnocení. Každý člověk je jinak naladěn a každému tento film dá něco jiného. Takže pokud máte smutnou náladu v deštivém podzimním období je to dobrá volba.

Julie a Julia (2009)

Příběh vlastně o ničem, nebýt úžasných vsuvek s ještě úžasnější Meryl Streep a Stanley Tuccim snad bych mu dala ještě míň *. Meryl je zde naprosto dokonalá (ostatně jako téměř ve všem) obzvlášť ve starých televizních pořadech jen škoda že jich tam nebylo více.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Myslím že rpo lidi co mají rádi módu a ještě k tomu Meryl Streep je to naprosto dokonalý film. Krásný film který ukazuje že móda je pro někoho životně důležitá a když začnete pracovat v módnám časopisu tak vás nemine. Meryl Streep jemoje velká oblíbenkyně hlavně v záporných rolích ve kterých jí to ohromně sluší, jak se prokázalo i zde. musím uznat že ty 4 * jsou nejspíš jen díky ní a díky úžasnému Stanley Tuccimu.

Počátek (2010)

Z tohoto filmu jsem byla naprosto unešená naprosto mě nadchl Nolanův nápad o snech ve snu a ještě více ,,překlápěním“ města na sebe a i když jsem byla přesvědčena že film dopadne dobře měla jsem nutkání pomáhat hercům aby vše stihli včas. DiCaprio si u mě tímto filmem naprosto dokonale napravil reputaci z Titanicu. Také mě velice potěšilo hraní Ellen Page. Z kina jsem odcházela s pocitem dobře udělané práce.

Bobule (2008)

Prázdninová pohodovka, která neuškodí ale taky nijak nepřekvapí. Příjemní herci a celá ta pohoda na moravě.