2Bobule (2009)

Párkrát jsem se zasmála. Ale víc mi toho ten film nedal. Po druhé bych si ho už nejspíš nepustila. 25%

Jamie Oliver: Roztančená kuchyně (2002) (pořad)

Strašně sympatický mladík, ten Jamie. Nedávno jsem ho viděla, jak vaří jídlo s brokolicí, kterou nemůžu vystát. Ale on to popisoval tak, jako by byla brokolice nejlepším jídlem na světě, že jsem na ní dokonce dostala chuť. A to se doteď nepodařilo ani mamince!

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Dala bych 5*, ale vadí mi Pohlreichova vulgarita.

Pan Tau (1988) odpad!

Ta jeho buřinka a nemluvnost mě deprimuje už od dětství.

Alenka v říši divů (2010)

"Toto není klasická Alenka v říši divů." Tuto větu jsem četla xkrát. Jistě, že to není klasická Alenka. Je to BURTONOVA Alenka! Burton si vždycky všechno udělá po svém. A musím říct, že výsledek je vždy více než excelentní. Helena Bonham Carter je jako Srdcová královna nepřekonatelná. Kloboučníkův Futrovák bezkonkurenční. Alenka je krásná a Anne Hathaway ... tak přehnaná, až je roztomilá :))) 100%

Milý Johne (2010)

Přes slzy jsem si ani nemohla užít charismatického Tatuma. Ale stálo to za to. Až na ten happyend - 95%

Střihoruký Edward (1990)

Ten film je tak hezky divný, až je krásný. Nevím, jestli je to mou slabostí pro Deppa nebo obdivem k Burtonovi.. Každopádně Edwarda můžu pořád a stále. 100%

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Dva moji nejoblíbenější herci v jednom filmu, pod taktovkou mého nejoblíbenějšího režiséra. Co víc jsem si mohla přát? J.Depp je tu tak strašně zlej a H.B.Carter je tu tak ... tak roztomile sladká :) Příběh má hloubku, herci jsou ve svých rolích přesvědčiví a o hudbě ani nemluvím. Opět jste nezklamal, Mr. Burtone :)