A Flying Jatt (2016)

Na indické poměry, velice hezký film. Něco na způsob superman/matrix.

Ambulance (2022)

Ok film až na pár nelogických scén, ale nepochopitelný obsah zde na csfd ze cinemartu. Obsah je spoiler celého filmu.

Another (2012) (seriál)

Hodně nudné .. dost ukecené, nic extra se tam neděje. Já si tohle anime našel na netu v různých sekcích, hlavně teda akční, krvák a jiné .. není to nic z toho. Moc se zde neumírá, když už tak to není nic zvláštního.

Aquaman (2018)

Nic co bych už dřív neviděl v komiksu či animáku, ale oproti ostatním DC filmům je tento opravdu hodně povedený, i když vůbec není podobný původnímu aquamanovi, i když DC tohle s filmama dělá.

Avatar: Legenda o Aangovi (2024) (seriál)

Lepší než poslední pokus, ale opět, nedodržují předlohu, dost věcí ořezali, příběh, smysl, humor, hlavní postavy trpící obezitou, mění si věci, dělají to podle sebe, není to ono .. ty změny mi vadí. Celá pointa Avatara proč je dobrý, je právě evoluce a devoluce postav .. odeber zážitky, přijdeš o onu d/evoluci a celý seriál je o ničem, jenom urychlená verze na jiný způsob. CGI je z roku 2005, často mi připomíná srandovní kvalitu z Rychle a Zběsile :)

Avatar: The Way of Water (2022)

Příběhově průměr, nic nového ba dokonce i úmyslné popírání eventů z jedničky a hraní si hlupáky, efekty dobré, za 4.

Avengers: Endgame (2019)

Není špatné, až na pár stupidit, jako v každém filmu .. ale štve mě, že se v posledním dílu série neřešili velké WTF, jako například, co má Stark s levou rukou atd a nejspíš ani nikdy nedozvíme :(

Avengers: Infinity War (2018)

Marvelovky a DC mám rád opravdu hodně dlouho .. vidět věci živě na plátně je opravdu úžasné a po zklamání u DC, se marvel opravdu snaží a musím říct, že se jim to povedlo. Velice dobře propracované, logické, dobré efekty .. už dlouho jsem neodešel z kina potěšený :)