Pocit viny (2007)

Vůbec neříkám že mne film nezaujal,ale jeste se mi nestalo to aby mne konec zmatl natolik ze absolutne nechapu jak to vlastne cely bylo. Nemam rada ve filmech nejasne konce. Film se celou dobu neskutecne vlece, misto minut mi to prislo jako hodiny a pak najednou hop hop a je konec. Umu Thurmen moc nemusím a ani v tomto filmu mne nijak neoslovila. Chtelo by to mozna lepe promyslet a obsadit. Secteno podtrzeno, davam 3 hvezdicky za ten nepochopitelny konec.

Smrt a život Charlieho St. Clouda (2010)

konečně film na který se dalo koukat. Zklamalo mě jen to,že z větší části byl film velice předvídatelný. Ale nechápu komentáře některých z vás. Role Zackovi sedla,pořád lepší než ta v Muzikálu ze střední. A co se týče děje a stylu jakým byl film natočen, musím dát 4 hvězdičky. Jen bych ještě nějak dotáhla konec, ráda xsi u filmu pobrečím,ale u tohoto to nešlo.

Dějiny násilí (2005)

Podle hodnocení sem čekala něco mnohem více. Děj byl předvídatelný. Nejsem jasnovidec, ale hodně věcí člověk věděl dřív než se stali. Neříkám že film byl ošklivý, nebo nudný,ale podruhé si ho již nepustím. Mádivný konec. Čekala jsem prostě něco mnohem více.

Liga výjimečných (2003)

I přes vynikající herecké obsazení mi k dokonalosti chyběl už jen Batman a Spiderman. Strašný.

Dahmer (2002)

Když je film natočen podle skutečné osoby seriového vraha tak ještě neznamená že by k tomu měl být připsán žánr horor. To ani náhodou. Neříkám že se občas nevyskytla scéna ze které by člověku bylo nejlépe, ale tohle horor prostě neni. Souhasím s thriller a možná i krimi, ale horor ne.

Přepadení 13. okrsku (2005)

Film jsem si pustila aniž bych věděla do čeho jdu. Přiznám jsem že jsem neznala ani originál a myslela jsem si že to je nějaké volné pokračování 13. okrsku. Chyba. Nebylo. Ale ani to mne nezklamalo ani nijak neodradilo. Já osobně hodnotím 4 hvězdičkami už jen za obsazení herců. Děj semi také líbil.

Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy (2004)

Po prvním díle jsem čekala něco mnohem více záživnějšího. Neříkam že by to byl extra strašný film,ale neměli to nazvat stejně jako jedničku. Možná kdyby tomu dali jiný název, film by na tom byl s hodnocením lépe, protože by nikdo nic neočekával.

xXx (2002)

Těšila jsem sena to až film uvidim. Zklamaná jsem rozhodně nebyla, aleněco mi na filmu vadilo. Mám herce Vina Diesla ráda, když jeonve filmu, většinou to je akční podívaná jak má být, ale v tomto filmu mi to vše přišlo tak nějak přehnané a až moc namachrované. I přesto dávám 4 hvězdičky za celkem hezký děj.