Rychle a zběsile 8 (2017)

Asi najhorší blockbuster aký som videl, a to viem v pohode vypnúť mozog na takéto filmy a vychutnať si tú zábavu a pokochať sa akčnými scénkami, ale ani tá akcia u mňa nefungovala a nudil som sa. Všetko od akcie cez rozhovory, nahodené ksichty hercov a hľášky bolo také, že ani slovo prehnanosť nestačí, to sa nedá ani vyjadriť(taký John Wick je oproti tomu film podľa skutočnosti). 1* za Dwayne Johnsona, ktorý bol jediný čo mi vo filme nevadil a ustál ten trapas a za pasáž Stathama v lietadle.

Wonder Woman (2017)

Gal Gadot je dokonalá ako Wonder Woman. Bavia ma tieto DC filmy z dôvodu, že tie postavy nepoznám tak dobre ako od Marvelu z komiksov, kreslených seriálov, hier a podobne, tak tieto originy sú pre mňa také príjemné spoznávanie nových komiksových charakterov, teším sa aj na Aquamana, Flasha... Jediné postavy čo som poznal lepšie bol Superman a Batman. Ešte za zmienku stojí Chris Pine, sympaťák.

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Tento seriál má dokonalé tri veci, atmosféru, agenta Coopera a strašne sympatické baby.

John Wick 2 (2017)

John Wick je veľká sranda, ako keby som v počítačovej hre použil cheaty na nesmrtelnosť a neobmedzenú muníciu. Ktorému chlapovi sa nemôže páčiť takýto akčný nášup. Keanu pekne potrénoval.

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Prvé dva filmy potiahol Jack Sparrow, od trojky Hector Barbossa, v tomto filme to bola remíza, pauza sérií pomohla a je to zábavný letný blockbuster, podľa môjho názoru by to bolo solídne ukončenie celej série, dejové linky všetkých postáv sa krásne ukončili.

Život (2017)

Mňa osobne toto mimozemské stretnutie bavilo viac ako napríklad tak veľmi ospevovaný Arrival, je mi jedno, že to bola kombinácia viacerých filmov, u mňa to fungovalo na výbornú, ja som sa bavil počas celého filmu.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

David Beckham strávil asi viac času v maskérni ako na placi, čo je celkom škoda, je to sympatický típek. Osobne som rád za každé nové fantasy, no keď si to porovnám napríklad s Warcraftom alebo LOTR tak ma to rozhodne bavilo o niečo menej ale v pohode filmík.

Vetřelec: Covenant (2017)

Votrelec sa zmenil už to nemá tú skvelú horrorovú atmosféru ako prvé dva filmy ale má to zase iné prednosti, vizuálna stránka, akcia, zábavnosť. Top trojka Alien, Aliens, Alien: Covenant.

Duchové Marsu (2001)

Keď to vyšlo tak som frčal na hre Resident Evil 3 Nemesis a mne to vtedy nejak k sebe pasovalo. Mal som 12 rokov a bol som vysraný aj z hry aj z tohoto filmu :D. (film doniesol starší brat na videokazete, krásne to časy :) Teraz som to videl v TV a vrátilo ma to o 15 rokov dozadu ku gamepadu z PS1. Béčko, ktoré ak v budúcnosti o pár rokov bude v TV tak si ho znovu pri peknej noci rád pozriem aj keď samozrejme Carpenter má na viac a natočil oveľa väčšie horrorové pecky, taký Thing toto schová do vačku ako nič.

Do posledního dechu (2016)

Obdivujem borcov čo sa vyberú takto na more. Dalo by sa to prirovnať k dokonalej búrke no ten film je jedna z mojich srdcoviek (aj soundtrack), toto bolo o niečo slabšie ale pekný film, fandil som im celý čas.