Hunger Games (2012)

Průměrný survival, chvilkama nudné hluché místa, opět nechápu takový rozruch kvůli nijak zvlášť vyjimečnému filmu. Ale to co v tom filmu bylo se může jednou stát realitou.

Preacherman (1971)

Pohodovka od TROMY!!! Docela sranda, fanouskum doporucuju

Tábor naděje (2010)

Hustý psychologicko-démonický horror na církevním táboře (asi nějáká divná církev, kluk si jen povídal s holkou a ta hned byla označena za "whore" :D) ale kromě těchhle přehnaných pravidel docela fajn tábor, taky bych tam jel, byly tam hezký holky a tak :) Ale zpět k filmu samotnému. Nějáké napětí tam bylo a docela dobré herecké výkony, scénář se dal a občas to bylo i strašidelné, na rok vzniku celkem úspěch. Normálně bych tomu dal takové 4* ale vzhledem k tomuhle hodnocení dávám 5*. Za druhé znova, opravdu nechápu místní hodnocení a ubohé, tupé, urážlivé komentáře. Věděl jsem že čsfd je plné takových *******ů, ale že to je až tak hrozné, to jsem doted netušil. Vebal ze sebe dělá debila v každém komentáři ale co vy ostatní ???????....... JESUS IS ALIVE !!!!

Scarecrow Gone Wild (2004)

Ne ne ne, bohužel. Filmy z kukuřičného pole a vraha scarecrow mám moc rád, ovšem tohleto je zatím nejhorší který jsem viděl. V kukuřičném poli jsou tak dvě minuty a zbytek se odehrává na nějáké zasrané pláži a pak v nemocnici. Trapní teenageri, ubohé herecké výkony, všechno špatně. Přece jenom to ale nebyla uplná nuda a jednou jsem se i zasmál, doporučuju fakt jen skalním fandům subžánru a možná ani těm ne. Slabší 3*

Apríl (1986)

Dost se divim nad takovou kritikou tohoto dila, podle me to bylo opravdu vyborne a malo chybelo k peti hvezdam. Skvely prekvapivy zaver, napinave.

Skalpy (1983)

Celkem pohodovej indiansky horurek podbarveny indianskymi tony vychazejicimi nekde z podzemi.. Atmosfera tam nejaka byla, ale spis slabota..

Noc hrůzy (2011)

Tak samozrejme na rok vzniku se nedalo cekat neco poradneho co by se dalo srovnat s originalem a jeho sequelem. Ovsem uplna hruza to nebyla, ale i po komedialni strance dost nuda, horor tu zadny necekejte.

Mondo Trasho (1969)

Bezva soundtrack, hrozna kvalita zvuku a obrazu, dej o nicem ale stalo to za to

Bourák (1977)

Vy jste se snad vsichni uplne zblaznili? Co se vam jako na tomhle filmu nelibi? Bylo to naprosto perfektni, akcni se skvelym pribehem, nadherna krajina a perfektni vykon Chucka Norrise, predvedl nadherne kopy, no proste super podivana!! Nemam co bych takovemu filmu vytknul, nenudil ani na chvili, naprosto jsem spokojen.