• Krátkometrážní
  • Hudební

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Možno sa aj dalo čakať, že pokračovanie jedného z najmenej očakávaných blockbusterov posledných rokov bude za svojim slávnym predchodcom zaostávať. A to hlavne v scenári, ktorý je o dosť priečok menej pútavý a strhujúci. Viac korenia a chilli by tomu nezaškodilo. Čo sa týka vizuálnej stránky, paradoxne pôsobí toto drahšie pokračovanie o niečo suchšie ako hit spred 2 rokov a okrem ultracoolovej akčnej scény v lese, akcia veľmi nezaujme. Suma sumárum, odpovedajúca vianočná hitovka, ktorá ale nemá oproti pôvodnému filmu veľké šance na podobný umelecký úspech.

Sherlock Holmes: Záhada potopené lodi (2010)

Tak takúto fúziu steampunku a verneovky by som chcel vidieť na veľkom plátne. Lenže štúdio The Asylum si to zobralo pod vlastné krídla a vznikol ďalší prúser. Lenže. Lenže prúser, ktorý na začiatku dá nádeje, že sa táto produkčná spoločnosť asi prekonala, aby sa v nasledujúcich minútach doplazila tam, kam patrí. Do stoky. Až záver, pravdepodobne najepickejší v celej dovtedajšej histórii štúdia, ukáže, že dvere niesu ešte zavreté.

Sheryl Crow: A Change Would Do You Good (Version 2) (1997) (hudební videoklip)

Táto farebná, komediálna verzia videoklipu ku songu, bola populárnejšia a kolovala častejšie po TV, ako ČB pouličná verzia. Poteší spústa cameo vystúpení.

She's Bad (2014) (hudební videoklip)

Tak takéto niečo, ste rozhodne ešte nevideli.

S.H.E: Security Hazards Expert (1980)

Richard Maibaum, scenárista prvých trinástich oficiálnych bondoviek, sa rozhodol svoje skúsenosti so špiónskym žánrom hodiť na papier aj pre TV. S.H.E: SECURITY HAZARDS EXPERT, je pilot pre nezrealizovaný seriál, ktorým sa tvorcovia zrejme pokúsili hodiť do osemdesiatok ducha populárnych spy hitov 60. rokov, ako MISSION : IMPOSSIBLE, THE SAINT, THE MAN FROM U.N.C.L.E. či THE AVENGERS. Akciu to má, nadhľad tiež a byť seriál v podobnom duchu, nevyznelo by to zle.

Shhh (2011)

Rozprávka na dobrú noc, pri ktorej cítiť ( a aj počuť ) burtonovskú atmosféru. Poteší, ak máte napr. podobné ,,milú,, sestričku.

Shi mian (2017)

Nejednoznačný film, proste tak ako to aziati vedia. Ale predsa by som len chcel, aby to bolo priamočiarejšie ( pri tomto námete sa to vyslovene hodilo ), v gore a strašení sa mohlo tiež pridať, takže vlastne mohla vzniknúť jedna malá kultovka z Ďalekého východu. Potenciál tu bol setsakramentský.

Shindy feat. Bushido - Sterne (2014) (hudební videoklip)

No ono vlastne nič nové na svete a každý fanúšik tohto žánru to má videoklipovo takto rád.