• Krátkometrážní
  • Hudební

Kylie Minogue - 2 Hearts (2007) (hudební videoklip)

Opäť niečo iné. Videoklipy od Kylie sa nie vždy opakujú. Majú síce väčšinou shodný efekt ( predstaviť jej krásu a sexy vzhľad ) robia to vždy ale iným prednesom.

Enya: Wild Child (2001) (hudební videoklip)

Videoklipy od speváčky väčšinou vždy vedeli pohladiť dušu. Jeden viac, iný menej. Ale za to stále.

50 Cent - Hustler's Ambition (2005) (hudební videoklip)

V USA sa točia technicky skvelé rap a hip hopové videoklipy. Máloktorý z nich ale má obsahový presah.

Rytmus: BMF (2010) (hudební videoklip) odpad!

Už len ten to aka ma rozosmialo. A videoklip? Viď hodnotenie. Toto ide už za hranicu výsmechu sebe sama.

Nicki Minaj - Right Thru Me (2010) (hudební videoklip)

Nicki si povedala, že natočí niečo, čo nieje iba bizarnou zmeskou obrázkov a natočila videoklip v štýle Beyoncé. Lenže ako sa hovorí, ak dvaja robia to isté, nieje to vždy to isté.

The Offspring: Da Hui (2003) (hudební videoklip)

Vtipný videoklip. Chlapci si spomenuli, že v ich videách pracovali väčšinou s humornou stránkou veci.

Kryštof - cyRáno (2009) (hudební videoklip)

Pár dobre nasnímaných záberov a scény z 2BOBULE. Toť vsjo.

Three Days Grace - Pain (2006) (hudební videoklip)

Video sa snaží o určitý originálny prístup. Ale len snaží.

Marpo: Jděte mi z cesty (2006) (hudební videoklip)

Videoklip sa nesie presne vtom duchu, v akom som ho očakával. Proste macho pózerstvo. V tom je ČsSk hip hop a rap scéna naozaj talentovaná.

Avril Lavigne - Losing Grip (2003) (hudební videoklip)

Avril ako rockerka v plnej poľnej, vo videoklipe ktorý neponúka nič, čo by sme už miliónkrát nevideli pred tým ( a aj potom ).