• Krátkometrážní
  • Hudební

George Michael - A Different Corner (1986) (hudební videoklip)

Ak by si niekto v tej dobe povedal, že po rozpade Wham! bude George minimalistický vzhľadom tomuto klipu, bude neskoršie sklamaný. Jeho výstupy sa len znásobia.

George Michael: Amazing (2004) (hudební videoklip)

Škoda, že George spomalil. Ale každý má nárok na oddych. Klip to iba dokazuje. Je to len povinná dochádzka do štúdia, zvyšok spravia počítače.

George Michael - Careless Whisper (1984) (hudební videoklip)

Nazvať to niečim menším, ako klasikou by bolo nemiestne. A to teraz nehovorím o songu. Sme predsa na filmovej stránke.

George Michael - Faith (1987) (hudební videoklip)

Videoklip so zrejme z najikonickejším introm rokov 80. rokov. A aj keď sa to následne zosype na obyčajnú propagandu spevákovho talentu ( samozrejme nie toho speváckeho, tou je samotná skladba ), je stále na čo sa pozerať a zabávať sa.

George Michael - Fast Love (1996) (hudební videoklip)

George Michael zapadol. Zapadol do videoklipového štýlu rokov 90., ktorý vlastne aj on sám staval. Tuto sa ukázal ako komerčný produkt, ktorým vlastne sám ( aj keď nechtiac ) stále bol.

George Michael - Father Figure (1988) (hudební videoklip)

Najvýživnejší ( ak to tak môžem nazvať ) videoklipový príspevok k Michaelovmu albumu Faith. A zahŕňa aspekty, ktoré mám rád aj na kinoprodukciách. Dusnú a sexy atmosféru.