• Krátkometrážní
  • Hudební

George Harrison: Cheer Down (1992) (hudební videoklip)

Opäť PR video, ktoré prakticky neexistuje. Ide o song obšťastňujúci soundtrack k filmu LETHAL WEAPON 2 ( nie 3, ak by si niekto myslel podľa mylného uvedenia roku )

George Harrison: My Sweet Lord (2000) (2001) (hudební videoklip)

Ok, napíšem to asi tak. George si takéto video dovoliť môže. To, že je to len priemer priemerov, je už vec druhá.

George Harrison: Save The World (1980) (hudební videoklip)

Zostrih materiálov z Greenpeace. Takže sa to vlastne ani nedá nazvať akýmsi pôvodným videoklipom.

George Harrison: Someplace Else (1986) (hudební videoklip)

Doprovodný videoklip k filmu SHANGHAI SURPRISE naozaj nemá čo ponúknuť. Teda pokiaľ máte radi spomenutý snímok ( z ktorého zábery tu boli použité ), alebo Georga ako popri tom spieva do mikrofónu, tak možno aj niečo áno.

George Harrison: This Is Love (1988) (hudební videoklip)

Ak má bohatý hudobník má povedať ´´Všade dobre, doma najlepšie´´, bolo by asi ťažké odhadnúť, ktorý z nich bude. Tak sa vyberme do toho na Havaji.

George Harrison: This Song (1976) (hudební videoklip)

Ak by vás náhodou zatiahli do súdneho konania ako obvineného, skúste to ako v tomto prípade George. A myslím, že v dnešnej dobe by tu bola šanca.

George Harrison: True Love (1976) (hudební videoklip)

George mal zrejme v obľube prezentáciu svojho sídla teda hlavne svojej ´´záhradky´´. Verím, že to tak bolo. Krátili sa tak náklady, či nie? Ale vážne, je to nostalgicky podaný videoklip a pôsobí príjemne. Teda pokiaľ máte radi dobu, v ktorej sa odohráva.

George Harrison: When We Was Fab (1988) (hudební videoklip)

Trochu mi to prišlo ako školské stretnutie, chýbala iba jedna z najväčších hybných síl bývalých Chrobákov. Vizuálne podmanivé, a práve pre svoju ´´béčkovitú´´ podstatu.

George Michael - A Different Corner (1986) (hudební videoklip)

Ak by si niekto v tej dobe povedal, že po rozpade Wham! bude George minimalistický vzhľadom tomuto klipu, bude neskoršie sklamaný. Jeho výstupy sa len znásobia.