• Krátkometrážní
  • Hudební

George Michael: Freedom! '90 (1990) (hudební videoklip)

Klasika, na ktorú sa tak akosi zabúda. A nehovorím o piesni. Klip je proste tak úchvatný svojím zobrazením ženskej ( a aj mužskej ) krásy, že z toho človek nedýcha. Pomohli k tomu hlavne tí najlepší z fachu ( modeling ).

George Michael - Freeek! (2002) (hudební videoklip)

George Michael opäť pošteklil. Kurnik, je mu sa to ale darilo dosť často. A dosť často, z toho nebola nadšená pokrytecká divácka obec ( menovať ich nebudem, každý vie...alebo sa tam rovno nájde). Zabávať ale tento chlapík vedel, pravda pravdúca.

George Michael - I Want Your Sex (1987) (hudební videoklip)

Viete o tom, že táto šikovná skladba dostala nomináciu na Zlatú Malinu za najhoršiu filmovú pieseň roku 1987? Z filmu POLICAJT V BEVERLY HILLS 2? Proste na nezaplatenie. Ale, čo už. Možno sa hodnotiacim pánom v klipe nepáčil ten skvostný zadoček v čiernych nohavičkách, ktorý vlastnila vtedajšia priateľka(?) pána speváka, dáma menom Kathy Jeung. Ja som to vedel.

George Michael - Killer/Papa Was a Rollin' Stone (1993) (hudební videoklip)

V dobe, keď sa George Michael ´´ukrýval´´ pred filmovými kamerami, si producenti museli vystačiť s nejakou alternatívou. A vedeli sa teda vynájsť.

George Michael - Kissing a Fool (1988) (hudební videoklip)

Strojom času premiestnený do ( vtedajšej ) súčastnosti. Ono spomínaná skladba si ani nezaslúžila iné videoklipové prevedenie, ako je toto. Film-Noir v plnej poľnej.

George Michael - Monkey (1988) (hudební videoklip)

Už som to spomínal a písal neraz. Preblesky medzi zábermi z koncertu popretkávané na sexy štúdiové zábery hlavnej hviezdy boli ( a už niesu ) nesmierne populárne. Takže iba tuctovka. Dámy možno čo to prihodia. Ale zrejme to nebudú dnešné dvadsiatničky.

George Michael - One More Try (1988) (hudební videoklip)

Takto dusnú baladu ( myslím to aj z audio a aj video stránky ) si mohol skomponovať iba pán George Michael. Nádherne nasnímané zábery dokonalo sprostredkovávajú pocity samotného songu.

George Michael - Outside (1998) (hudební videoklip)

V apríli 1998 nastala panika. Čože to pán spevák urobil? Ozvali sa hlasy hlavne z pokryteckých inštitúcií, ktoré toho majú na rováši omnoho viac a v omnoho väčšom a horšom prevedení. A George im to natrel v tomto skvelom klipe. Je Vás škoda pane.