The Quiet (2005)

Zajímavá zápletka, a určitě ne špatná. Ale víc tento film táhla "tichá" Dot, která mi byla svou rolí sympatičtější. Sranda, jak si čtu zdejší komentáře, a skoro pro každého to táhla jiná herečka, ne-li obě, ale o tom to je, každý to vidí a cítí jinak. Škoda jen trošku větší nerozvinutosti vedlejších postav.

Love Me (2013)

Takhle thriller opravdu vypadat nemá. Klasické průměrné detektivní teenagerské drama ze školního prostředí, kde hned od začátku víte, jak to dopadne. Ale spoilerovat nebudu, někdo si to určitě užije. Na toto téma bylo natočeno hodně lepších filmů, a tři hvězdy dát nemůžu.

Greta (2009)

Příjemná rodinná dráma.

Kódované vysílání (2013)

Film, na který jsem se hodně těšil, a který mě neskutečně zklamal. A taky John Cusack už není to co býval, i slepý by poznal, že má na sobě tolik makeupu, že by mohl hrát v dalším filmu o voskových figurínách.

Mrcha od vedle (2012) (seriál)

Jeden díl mě neskutečně pobavil, a i James Van Der Beek má některé slušné hlášky, ale na víc to nemá. Sem tam dobrý.

Tísňová linka (2013)

Až na ten podělaný závěr, super. Prodloužil bych stopáž na nějaký dvě hodinky, a pak bych neřekl ani půl slova.

Zrůda (2003)

Tento snímek jsem viděl před několika lety, a jednou větou, byl jsem z něho hotovej.

Haló, haló! (1982) (seriál)

Herr Flick a von Smallhausen. To byla panečku dvojka, tenkrát jsem se smál, až jsem se za břicho popadal. Humor, který není pro každého, ale mě si teda získal.