poster

Kódované vysílání

 • Velká Británie

  Numbers Station, The

 • SK název

  Agenti na odstrel

Thriller / Akční

Velká Británie / USA / Belgie, 2013, 85 min

Komentáře uživatelů k filmu (64)

 • Malarkey
  **

  John Cusack a Malin Akerman natočili film, který je vlastně naprosto zbytečnej. A kdybych já u tohodle filmu nedělal tisíc dalších věcí, asi bych si sám sobě vyčítal, že jsem tu hodinu a půl takhle investoval.(27.11.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Vždy jsem si přál zaměstnání, při kterém je smrt jediným oprávněným důvodem rozvázání služebního poměru, ale k CIA mě nevzali, protože mám ploché nohy. To Emerson testy prošel, takže si může čmárat čísílka na papír, zabíjet nebezpečné barmany či zmatené svědky a když ho to přestane bavit, tak se může přemístit do šifrovacího hangáru. A já se přiznám, že tam mě to celkem bavilo, dokonce jsem byl i přiměřeně napnut a troufnu si i naznačit, že to zdaleka není takový průšvih, jak naznačuje zdejší hodnocení. Udělování ceny pro brilantní logický scénář se kvůli tomuto snímku patrně zavádět nebude, neboť tu a tam to slyšitelně skřípne, ale pod hranici průměru to padá jen výjimečně.(30.1.2014)

 • DJ Obelix
  **

  Na Malin se hezky dívá a kupodivu podává i slušný herecký výkon. Jen škoda, že je ve filmu zdaleka jediná. Cusack a jeho nulové charisma zabíjí spolehlivě i potenciálně slušný námět. Suma sumárum podprůměrné béčko, jehož tvůrci měli alespoň tu slušnost stáhnout run-time pod hodinu a půl.(1.10.2013)

 • dr.horrible
  **

  90 minút v kotolni. Bez nápadu, bez humoru, bez vzťahov, dokonca vlastne bez záporáka!! Cassie Ainsworth poteší, ale je tam tak dve minúty. Nuda jak film so Segalom(21.9.2013)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Vysílání těchto kódovacích stanic probíhá 7437 dodnes........... Každodenní rutina, jen z práce do práce. Jednoho dne však dojde k dramatickému zvratu. Začíná boj o život. CITÁT - Odstraňte operátorku....... Skoro komorní drama dvou herců, uvězněných v bunkru. Je to o špionážní politice, pro někoho denní chléb, pro ostatní neznámá věc. Film je částečné zajímavý, protože vám dá šanci nahlédnout do věcí, o kterých nemáte ani ponětí. Dramatizace dobrá, hudba obyčejná a konec není zas tak špatný. CITÁT - Spusť odečítání...........(30.11.2014)

 • MoiJe
  ***

  Nič nového, nič zapamätaniahodného. Ani od filmu, ani od Cusacka. Ale nenudí, plynie a dobre sa sleduje, čo dnes vôbec nie je samozrejmosť. Takže odporúčateľné.(9.5.2013)

 • DEXTER099
  ***

  Tento špionážní (nebo jestli chcete politický atd.) má celkem slušný příběh,tempo je pomalejší,akce jako šafránu,herecké výkony v rámci možností ucházející (jinak film jen se 17 herci) a jinak je to film tak na páteční večer kdy se vám už moc nechce přemýšlet.John Cusack jde z role do role a tohle je spíš jedna z těch lepších v poslední době.Za mě 55 % a tři hvězdy.(1.12.2014)

 • Ouwen
  ****

  Cusack je fakt frajer. Jeho charizma je plně funkční a i když Akermanová na něj sotva má, drží se a není otravná. Děj je celkem zajímavý, malinko jsem se v tom ztrácel, ale ve finále jsem to pobral. Akce tu moc není, ta délka je ale ideální a má to fakt tempo a ta komorná akce co tu je, je solidní na takové béčko a uvěřitelná. Hudba je fajn. Takových béček sice už bylo, ale bavit mne nepřestanou, dostal jsem to co jsem očekával. Ještě hlášky Cusacka jsou slušný. 8/10(30.4.2014)

 • MartinezZ
  **

  Nešlo o nějakou předělávku staršího filmu? Po celou dobu mi totiž přišlo, že jsem TO už někde viděl mnohem dříve. Celý film jsem měl déjà vu, akorát tu byli jiní herci, zvláštní. Nicméně jde o levnou záležitost, které se do krámu hodil pozemek s "ničím" kdesi "nikde" a postavil se na tom příběh o něčem tak tajném, že o tom skoro nikdo neví a tudíž na to stačí jen pár herců. Všechno je to dost předvídatelné a divák tak jen čeká, kdy To už konečně docvakne i postavám. Délkou film připomíná spíš zbytečně protažený díl nějakého krimi-trhiller-špionského seriálu. A otevřený konec dává znát, že autoři jsou se svými očekáváními poměrně naivní. Film zralý na stejný úkon jako se šiframi - po přečtení spalte.(9.6.2013)

 • maverick10
  ***

  Nadprumerny becko s prumernym Cusackem.(12.5.2013)

 • Tommassi3
  **

  "Ani nevím, že kouříte !!" - "Začal jsem s tím, když jsem skončil s chlastem !!" - "A proč jste přestal pít ??" - "Byl jsem ožrala !!" ;)(19.3.2014)

 • Skleena
  **

  Sakra, ten Cusack už je taky nějakej starej. Na akčňáky by se měl vybodnout, Con Air je jen jeden a v romantických rolích mu to sedne víc - ať chce, nebo ne.(5.5.2013)

 • bourec
  ***

  I když začátek vypadal hodně slibně,tak nakonec průměrnej kousek vod dánskýho režiséra.Cusack hraje celkem v pohodě,překvapivě už druhej film za sebou mě nijak neva.Jenže takovej pěknej rozjezd,ale jak zalezli do toho přepadenýho vysílacího bunkru,film hodně zpomalil,ale hlavně se nějak moc nedělo.50% s odřenejma ušičkama(30.11.2013)

 • Morholt
  **

  Cusacka mám docela rád a Malin je hezká holka a ani jeden z nich mě tady vyloženě nezklamal. Jenže marná sláva, byla to nuda. Paradoxně asi nejzábavnější část byla ta, kdy se zdánlivě nic nedělo, tedy doba před napadením stanice. Tahle sekvence totiž alespoň dávala naději, že zbytek bude ještě zajímavější. Nebyl. Akce, dá-li se těch pár bezkrevných přestřelek za akci počítat, byla bez drajvu, napětí nebylo vůbec a nějaká naléhavost, kterou by si zápletka zasloužila, se také nakonala. A do toho ty existenciální kecy........ . Halt se musím smířit s tím, že i na Severu se rodí fušéři. 30%(2.5.2014)

 • laik_60
  **

  ved to bolo na rozraní storoci , preboha, naco take nakldne prostredie by cela slavna CIA potrebovala ??? sifrovat akesi spravy kmusi !!!§ pche !!!!(3.5.2015)

 • Terzeus
  **

  Slaboduchý triler s desivo jednoduchou zápletkou, na ktorú neskočí ani malé decko. Nie žeby tam nebola snaha o nejaké napätie. Skôr ide o to, že je to veľmi fádna scenáristická robota a réžia jej nijako nepomáha. Riziko "15 čísel" a to, čo by sa mohlo stať ak dvojica hlavných postáv neuspeje je absolútne nerozvinuté pričom práve na tom by mala stať aká taká akčná, napätá zložka filmu. Ale nie, ona stojí na blbých dialógoch o vysokej škole a rozoberaní špinavosti spoločnosti, pre ktorú protagonisti pracujú. Samotní protagonisti sú takmer nevýrazný. Cusack aj Akerman nemajú, čo hrať, v nezaujímavom prostredí len recitujú a ustavične na niečo čakajú. Proste generická "akčná" snímka z prostredia tajných operácií. 30%(30.5.2013)

 • M.i.k.e
  **

  slaboučký akčňáček bez většího smyslu,kde se vlastně divák prakticky nedozví proč se to celé vlastně děje a který i přes svojí rádoby originální zápletku nepřináší zhola nic...40%(27.6.2013)

 • JohnSmith
  ***

  Docela mě překvapuje tak nízké hodnocení. Neříkám, že je to kdo ví jaký výtvor, ale slušný thriller to je. Není to komplikované, místy tedy trochu primitivní, ale rychle to uteče a je to fajn zábava.(18.11.2013)

 • kaylin
  **

  No jo, John Cusack má asi moc velké pozitivní renomé, než aby si ho zkazil tím, že ve filmu zastřelí holku, vlastně ještě dítě. Tímhle si mě film rozhodně nezískal, protože hned na začátku jasně stanovil pravidla, která jsou daná, neměnná a očekávaná. Film pak není špatný, ale prostě průměrnost. Předvídatelnost, snaha tlačit na pilu, malý příběh, žádné velké rozuzlení, tohle z něj dělá jasného adepta na padesát procent. A v některých očích ještě méně.(19.11.2013)

 • VanTom
  **

  Totálně provařená premisa (o smyslu práce pochybující agent je uklizen na klidné, odlehlé místo chránit pohlednou radistku) nudí hlavně na začátku a konci. Dobývání "radiobunkru" neznámými útočníky v prostřední části přece jen trošku probudí, nikoliv však chabou rozklepanou akcí nebo nepromyšleným plánem, protože účel toho všeho zůstane zakódován.(21.2.2014)

<< předchozí 1 2 3 4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace