Než jsem tě poznala (2016)

Jako romantika to ano...drama? ani ne....slzu do oka mi to nevehnalo..a to i přes to, že řvu skoro u všeho. A věčné zvedání obočí (někdy i na střídačku) u hlavní ženské postavy mne dost iritovalo.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Já jsem se tak moc těšila, že asi nemůžu být moc kritická. Začátek trochu nuda, ten úvod mohl být kratší, už jsem se třepala na to jak začne Jake objevovat sirotčinec a jeho podivné obyvatele. Takže jsem byla nadšená jak TO konečně přišlo. Trochu zmatku do hlavy se mi se dostalo při prohození postav Emmy a Olivy...zatím marně dumám proč? Jinak to atmosféru mělo..až teda na boj netvorů s kostlivci, to mi přišlo, že se tam úplně nehodí, tudíž se mi tomu nechtělo ani smát (a ta hudba k tomu, to jako vážně?)

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Tomu se říká závislost....

Svět podle Prota (2001)

Jak mi tohle mohlo tak dlouho unikat...moc příjemná záležitost... Celou dobu jsem byla v lehkém napětí...čekala co se stane, nestane...odletí? Na K-PAXu musí být opravdu krásně a já věřím, že se tam Prot má dobře!

Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha (2014)

Žádná bomba to není.....ale nemůžu říct, že bych se nudila. Pro fanoušky P. Coelha určitě více záživnější, jak pro neznalce...ale na druhou stranu to možná někoho motivuje k přečtení nějaké jeho knihy. Z pohledu filmového diváka poctivé tři hvězdy. Dobrá hudba, herecké výkony také OK a krásné místa...

Divočina (2014)

Divočina je dobrodružný film s výrazným psychologickým podtónem. Zanechala ve mne pocit...nic není nemožné! Příroda úžasná, pohnutky člověka pro něco takového se rozhodnout různé, u Cheryl to byla ztráta (matky, později sebe a hrdosti). Flashbackové scény mi první mírně lezly na nervy, jak začaly trochu dávat smysl tak mi nevadily. No a lama s baťůžkem na treku....the best! Za mě 4 a půl * https://www.youtube.com/watch?v=pey29CLID3I

Chlapectví (2014)

Tak nějak souhlasím s komentářem od POMA. Čekala jsem hodně, čekala jsem zážitek....a ono jaksi nic. Ano, opravdu jediné co mne na filmu zaujalo bylo reálné stárnutí herců před kamerou...a to je tak všechno. Bohužel po první hodině snímek začíná trochu nudit a to nás čeká ještě dalších 106 minut. Neurazí, nenadchne...

Tři bratři (2014)

V kině jsem si ve svých 27 letech připadala malinko divně, mezi hromadou capartů. Ale já pohádky ráda, a tato mě upřímně nadchla. Bylo to opravdu moc hezké, vtipné, krásné písničky...ano, lehce pedofilní mysliveček sice byl...ale šak si počká, na tom není nic trestného. A jako mluvící srnky hledající krmelec...a holub Liška..no vracím se do školkového věku, vstává a nadšeně plácám!! Jasných 5 a úvaha jít do kina s cipískama ještě jednou.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Milé, něžné, dojemné, vtipné, citlivé, smutné...celou dobu jsem se usmívala. Na konci filmu jsem nepropukla v srdceryvný pláč (jako většina kina), jen mi na chvíli ten úsměv zmizel...aby se záhy opět objevil. Krásný film.