Převrat (2015)

Výborný a po dlouhé době napínavý thriller. Velmi nepředvídatelný (neviděl jsem trailer ani jsem nic nečetl) a skvěle zahraný i natočený. Pouze za scénu v zahradě starého pána -5 % - jinak opravdu super 95%.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

To, že Leonardo DiCaprio je výborný herec, nikdo nemůže zpochybnit, ale na to aby to zlepšilo scénář, to prostě nestačí, kdyby to byla pohádka,parodie nebo komiks tak to pochopím, ale jelikož je to myšleno vážně, tak je to pro mě absolutně nepochopitelné. Každý kdo viděl Beara Gryllse tak pochopí - za DiCapria slabých 30%

Marťan (2015)

Tak přesně takto nevypadá ztráta času 2:20 minut zhltnutých jak malina....opravdu jeden z nejlepších filmů které jsem v poslední době viděl....100%

San Andreas (2015) odpad!

Takto předvídatelný a typicky americký kousek jsem již dlouho neviděl! Jen některé noční můry: Vytrhnout dveře od auta zavěšený na vrtulník, auto které to vydrží do poslední chvíle a když se hrdinka dostane ven tak zrovna povolí pod kusem betonu, řítící se budova zrovna v ten nejméně vhodný čas (když před tím vydržela zemětřesení 9,5 a tsunami) a nejlepší kousek vyjetí vlny tsunami a VYHNUTÍ SE NA VRCHOLU VLNY OBROVSKÉ NÁKLADNÍ LODI....tak takto vypadá ODPAD a ztráta času!!!

Cabin Fever: Patient Zero (2014) odpad!

No teda...herecké ztvárnění není z nejhorších (dalo by se jim i uvěřit), ale. Po traileru jsem to čekal trochu více nepínavé a originální, tak jsem se na to v jeden krásný den koukl, špatně jsem udělal. Už jak přijížděli k ostrovu tak jsem se nudil, po vyrážkách a puchýřkách jsem klimbal a po zmatečném šíření/nešíření po ostrově jsem to už musel začít přetáčet - no prostě totální Odpad!

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014) odpad!

No tak kdo to neviděl, o nic nepřišel, je to stále horší - už druhý díl byl dost nudný a nenápaditý, ale toto - to snad nemyslejí vážně! Nikdy jsem nebyl fanouškem Hunger games (i když se mi prní díl ještě jakž takž líbil), ale nechápu jak mohou fanoušci (a tím proti nim opravdu nic nemám) po tomto díle "o ničem" dál fandit této snůšce. Nuže Odpad!

Rychle a zběsile 7 (2015)

Ne že bych se na tento film nějak těšil, ale - No doprkený vohrady co to bylo? Čekal jsem Akční,Krimi,Thiller - fyziku popírající honičky v nabušených autech (podobně jako v dílech minulých) a dostal jsem totální odvar čehosi (dost podobné totálnímu šitu) co někdo asi ani nenapsal - protože kdyby toto mělo scénář, tak si nedokážu představit koho by kua napadlo tento šit vůbec natočit - podle mě si to přál jeden z těch přiblblých arabských přebohatých a těžce se nudících princů, který o tom co v překladu Fast & Furious znamená nemá ani potuchy. Nejsem fanda rychle a zběsile, ale pro zachování alespoň zbytku důstojnosti doufám, že 8 už nebude.... ---- prosím přepište žánr filmu na: Parodie, Sci-fi, Telenovela --- Za mého oblíbeného J.Stathama 10%...jinak Odpad!

Birdman (2014)

Pln očekávání jsem tento film zapnul a v polovině už jsem se natolik nudil, že jsem místy přetáčel, abych si ušetřil trochu života na něco smysluplnějšího a zajímavějšího než tento extra nudný a nezáživný snímek. Opět nechápu jak tento film mohl dostat Oscara - tato socha je přinejmenším tento rok opravdu bezcenná. Herci, hudba,kamera je OK, ale film musí mít i zajímavý děj ne tento "výstřih" ze života herce se "superschopnostmi" a halucinacemi....bože to byla blbost. Slabých 30%

Borgman (2013)

Co to? Opravdu bych rád věděl co se to vlastně za těch 110minut stalo? Tolik otázek...žádné vysvětlení - přespříliš spektakulární - 30%

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Nebylo to tu už? No originalitou to zrovna nepřekypuje a zajímavost to nechalo někde v půlce prvního dílu...při sledování tohoto filmu se střídají pasáže: aha, zajímavé, nuda, nuda, blbost, aha, nuda, blbost,blbost,... - sotva 30%