Volte mě! (2012)

Tedy, moc jsem od tohoto filmu nečekal, ale o to mileji jsem překvapen.

Jedna mezi oči (2012)

Kam se hrabe nějakej Statham a jiní jemu podobní... Sly ho a ostatní "nové akční hrdiny" v 66 letech strčil do kapsy :)

Jack a obři (2013)

Tomu já říkám pohádka... ale nečekejte žádného krtečka ;)

Nightmares & Dreamscapes: From the Stories of Stephen King (2006) (seriál)

Některé zfilmované povídky jsou perfektní (hlavně vojáčci, pitevna a hvězdy rock´n´rollu), jiné jsou průměrné až lehce nudné... Celkově to stojí za to shlédnout, ale 4* dávám hlavně kvůli již zmíněným třem dílům... Za zmínku stojí ještě příběh o spisovateli, kterého pronásleduje chlapík z obrazu...

Clerks (2000) (seriál)

škoda, že vyrobili pouze 6 dílů...

Muž z oceli (2013)

Něco mezi Avengers, Transformers 3 a Batman begins, což mně osobně tedy vůbec nevadilo ;)

RoboCop 3 (1993)

Dal bych hvězdy čtyři, ale vzhledem ke špatnému hodnocení zaokrouhlím na pět... Sice se zde stává postupem času z RoboCopa spíše Iron Man, ale to mne nezbavilo dobrého dojmu z celkově trošku uvolněněji pojatého dílu. Jasně, jednička je úplně někde jinde, ale zase mne potěšil humor a roboti z Japonska, kteří jsou trochu jiný level, než feťácký robot z dvojky :)

RoboCop 2 (1990)

Zde dávám třetí hvězdičku jen z nostalgie a úcty k RoboCopovi, jinak jde podle mého rozhodně o nejslabší díl trilogie o hliníkovém strážníkovi.

RoboCop (1987)

Jeden z hrdinů mého mládí...