xXx: Návrat Xandera Cage (2017) odpad!

Ha haaaaaaaaa Tak po sérii Rychlé a Zběsilé přichází pan Diesel s tímhle. Toto byla opravdu poslední kapka a zároveň důkaz o tom že Chuck Norris našel svého přemožitele! Dávám tomu rok a všechny vtipy s Chuckem Norrisem budou nahrazeny Vinovím jménem. Opravdu jasný odpad od první sekundy!

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Myslím že příběh je opravdu super. Zvláště když vezmeme v potaz že jde o skutečnost. Ovšem když to chce Hollywood prodat.... tak z toho musí udělat "sci-fi" . Některé momenty jsou tak moc Americké až by z toho jeden zvracel..

Velká čínská zeď (2016)

Jsem ze sebou spokojený. Dokázal jsem to dokoukat až do konce , i když jsem tomu po prvních 10 minutách ani nevěřil.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Díky bohu kvalitní Star Wars. Po epizodě síla se probouzí už jsem ani nedoufal , ale povedlo se. Možná na druhé shlédnutí i hvězdu přidám :-)

Spectre (2015)

A já myslel že to Waltz nebo Bautista nějak pozvednou. Obrovské zklamání i když jsem od toho nic nečekal...

Želvy Ninja 2 (2016) odpad!

To jako vážně? I kdybych byl zdrogovaný jako Ozzy za mlada tak bych se tomuhle nemohl zasmát... Opravdu ubohost..

Tajný život mazlíčků (2016)

Nehledejte v tom nějakou hlubší zápletku ani něco nečekaného. Je to prostě čistá zábava od začátku až do konce :-). Doporučuji na to vzít jak svoji drahou polovičku tak děti , bavit se budete všichni :-)

Sebevražedný oddíl (2016)

Na DC dobré , nicméně to nepřekonává asi žádnou pořádnou Marvelovku.

Grimsby (2016)

Je to hnus , ale smál jsem se :-). Znova se na to už nikdy určitě nepodívám.