Into the Badlands - Slepí kanibalové (2018) (epizoda)

Kanibalové to je docela změna a obelstí Nathaniela, tak jako Sunnyho duté hlavy. Je dobré, že je to změna a konečně to začíná být zábavnější.

Into the Badlands - Let havrana, vzestup měsíce (2018) (epizoda)

Hned v druhém díle je chyba, kdy Nataniolovi říká tady máš ruku, a když hnes s prstem stane se tohle... Vsak on nemá prsty, jak s ní může hýbat ? Asi špatný překlad ? Sunny, který je nesmrtelný je taky nemotorný, jak je tohle možné ? No přeci jen, aby to bylo trochu napínavé. Nové postavy takzvaně poutník chce založit království. Je hezké, jak z toho udělali multi kulti, ale tady to nevadí.

Into the Badlands - Fénix přichází (2018) (epizoda)

Co na to říct začátek slabej, ale ke konci dost dobré, ale zase stupidita. Místo, aby začali strilet, nejdriv je nechaji, aby jim zcernali oci a pak střílííí. A ty je zmasakrují, jak nic :D ... Jako puvodne jsem chtěl dat 3, ale byl to konec, takze 2.

Into the Badlands - Dračí oheň, vlčí dech (2017) (epizoda)

Sunny mění frakce, kdo jak mu řekne. Nastupuje na scénu, jako terminítor t-8000 a nic a nikdo ho nezastaví. Upřímně ten seriáal je tak nevyraznej, ze si nelze zapamatovat polovička jmen. Velké plus je, že sunnyho dabuje ten, co daboval zaklínače,. Sunny spasitel :D ach jo.. Ten serial je díky tomu prostě nudnej. Ten sunny je na drogách, že si myslí, že se vyhne asi tak 20 kušníkům ? xD Delate si srandu, tak kolikrat potrebuje byt probodnutý ? Tak on ho probodne, jak vepre a on tam skáče stále, jak zabka.. Neskutečné.. To nejsou potom lidi, ze jo, ale nejaka rasa, která netrpí na bolest. Jezis. Odpad to neni, ale sakra, kdyz uz jsem si myslel, že je konec, tak ten týpek, co měl být 100x mrtvej i Sunny stále žije to je mazec. Miluji tě. A pak se trapně probodne mohla to udělat jinak.. Nevadí najde si jinou buchtu, kdyz to jinak nejde.

Into the Badlands - Bodnutí škorpióna (2017) (epizoda)

Sunny je fakt bez mozku. Zeny krásně ukazují, jak je lehké manipulvoat s muži. Díl, kde není moc akce. A stretne se matka s dcerou, kde zase neexistuje materství.

Into the Badlands - Černé srdce, bílá hora (2017) (epizoda)

jak mě to začlo bavit, tak tenhle díl jde zase pěkně z kopce. Sunny si vyspává z mnizského hmatu chmatu, Bajie vzpomíná na staré časy u mnichů a vládkyně rudých zjistila, že je v hajzlu.

Into the Badlands - Levhartice se plíží sněhem (2017) (epizoda)

Naivní matka, co konečně utekla z vězení a pak se v lese kochá svobodou a náhle jim někdo pomůže. Dále armáda, co měla zničit qvina, tak díky tomu, že naběhli, jak npc do propasti z amrády nic nezbylo. Líbací scénka holek je fajn. Začíná ten seriál být lepší a lepší. Hlídka klanu motýlka je také k ničemu. No, ale zas nejlepší díl to nepovažuji zatím druhý nejlepší.

Duna: Část druhá (2024)

No čekal jsem trošku více, jak od prvního dílu, ale z mého hlediska je to o hvězdičku slabší. Hodně se tam kecá, fakt hodně. A to mě úplně nebavilo. Ten audiovizual byl, ale super.