Lajna - Denisa (2017) (epizoda)

Ten fotr je ukázka uplného dementa a nejhorší, že takový individua chodí mezi nami a to hodně.

Lajna - Únos (2017) (epizoda)

Nuda začíná. Já nevím, co mám napsat o seriálu, který je nudny ?

C.B. Strike - Epizoda 2 (2017) (epizoda)

Ten její manžel. Zní, jako manipulítor.... Ovšem komu by se to nelíbilo. Pokud to ovšem slíbila manželovi, že pomůže, tak selhala, jako manželka a i jako žena. Kde tam je to drama ? Já čekám sex hudbu a tanec.

C.B. Strike - Hedvábník (2017) (série)

Tak už opust manžela, protože ten jednonohej workoholik to jinak nedá.

C.B. Strike - Epizoda 3 (2017) (epizoda)

Docela ušlo, ale je tu krásně vidět povaha žen... Přitažlivější a hlavně city. Jakmile jsou city, tak jde vše stranou,

C.B. Strike - Epizoda 2 (2017) (epizoda)

Proč se v těch seriálech nic neděje ? Čím více na to koukám tím více je to telenovela šílené. Jako pozadí pořád lepší, jak ten zbytek nesmyslů.

Eternals (2021)

hvezda jen za efekty. Jinak to byl nejvíc pru*mový monologovy ffilm v poslední době,

Světlo a stíny - Žádný pohřby (2023) (epizoda)

Nejlepší na seriálu a největší kliše je miluji tě. Děkuji za konec utrpení. A doufám, že třetí série nebude. A jestli jo, tak na kulisu u vaření poslouží něco smysluplnějšího. Male vstávej ty starý ožralo. Trochu matrix scén ke konci. Ninio potřebujeme slepíčí polévko bo má hroznou kocovinu. Dívěj se, co to přineslo. TO se tedy dívám. TO zní fakt absurdně.

Světlo a stíny - Sejdeme se na louce (2023) (epizoda)

Chtěl jsem říct, že tam byla bitva, ale vypadalo to spíš, jak dva tábory ožralých nemehlů. No a tak to vypadá, když někdo má prachy, ale nemaji mozek na to, aby to trošku vypadalo.