Saw 3D (2010)

Jsem velký fanoušek série a na tento závěrečný díl jsem se moc těšil. prvním třem jsem dal plný počet, zbylím čtyři hvezdy. Od posledního pokračování jsem toho moc, ale tohle bylo příliš. Příběh byl o ničem (ty lidi jsou snad úplně vypatlaný. Oni ví, že je tam skládačka vraždí, ale stejně toho využívaj a vydělávaj na něm). Pasti byli tupé, neoriginální a nudné. Až na poslední s háky (jako ve starých dílech). Jedinou věc co film zachránilo je konec. Ten mě dokonale překvapil a skvěle úzavírá celou sérii. Ostatně muselo být velmi těžké roskouskovat filmy a pak postupně skládat do filmů. Myslím si, že se to dalo spojit s šestým dílem. Tento počin radši neměl vzniknout. Další výhradu mám k čase. Ten tam plynul nějak pomalu. Mají na úkol minutu a oni se s ním piplaj tři a čas na ukazovateli pořád poposkakuje dozadu. D8le pak, že nikdo nepřežil. V každých dílech vždycky někoho zachránili, tady ne. V souhrnu: je to moc krvavé (i oproti minulím dílům a to je co říct), neoriginální a nudné. Jediná věc, proč se nato podívat je konec. Kdyby film udělali ve 2d, tak by udělali lépe.