• Telenovela

Medicopter 117 (1998) (seriál)

Nechápu, jak někdo může tento seriál tak hanobit a hodnocením jsem šokován. Navic přirovnaní ke Kobře 11 také nechápu. Až na to, že to natočili Němci a je to seriál plný akce, s ni nemá nic společného. Naopak se mi zdá velmi originalní. Existuje snad seriál podobného typu - zachraný vrtulnik v akci? Ano, je pravda, že mnoho situaci je nerealných, hlavním hrdinům jde neustále o život atd. Kdyz vsak berete seriál nadneseně, tak je to napětí, akce, adrenalin. Diky vedlejším dějům hlavně o životě postav a vzajemným vztahům i vtip a hůmor.

Panic je nanic (2006)

Od tohoto filmu jsem cekal hlavne lehkou zabavu. Herecke vykony bych zde nerozebiral, nebot hodne obsazenych neni skutecnymi herci, ale nebylo to po teto strance nejhorsi. Film bych ohodnotil klidne i 3 az 4 hvezdickama, ale mohu dat maximalne 2 a to za priserny zaver. Pripadalo mi to jako by byl useknuty a navic jeste pro mne jako fanouska Sarky Vankove nechutny. Ke konci filmu se za jednu noc stihne vyspat se vsema trema klukama. Udelali z ni doslova ku... Az na ten konec sem se vsak dobre bavil.