• Telenovela

Sígři ve výslužbě (2013) (pořad)

Slusne provedeni Ceske verze skryte kamery. Velmi kladne hodnotim, ze se zertiky neopakuji porad dokola s ruznymi obetmi, ale hezky to odsypa for za forkem.

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)

Za prvni polovinu prvni rady jsem dal 4*. Po shlednuti druhe, kdyz se prvni serie blizi k zaveru zvedam na 5*. Skvely serial, ktery se Nove opravdu povedl. Dej je svizny a clovek se tesi na dalsi dil tak, ze si ho kolikrat stahne driv nez je v TV. To se treba u Ulice a jinych nestava tak casto. Libuse Safrankova je uzasna. S roli Nikol si dobre poradila Sara Sandeva. ( ----- ZÁŘÍ 2013 ----- ): Druha serie nebyla spatna, ale nedosahla kvalit te prvni. Treti uz se mne zda zbytecna. Hlavne postradam postavy: Eliska, Nikol, Patrik, Dzajna ... nove je nedokazi nahradit. Snizuji na 4*

Soudný den (2008)

Vypadalo to ze zacatku tak nadejne ... akcni katastroficky film, spousta krva, naturalisticke zobrazeni mrtvol. Ovsem pak se to zvrhlo v nejakou historickou hovadinu typu Spartakus ci Gladiator.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

O čem že to bylo? Nějak mne to prislo chude na dej. Mozna bych to oznaceni romanticky dal jako prvni jeste pred dobrodruzny. Kdyby do toho aspon prastila Hermiona s Harrym, ale takhle ...

Karel Gott 70 (2009) (koncert)

Unikátní koncert na kterém vystoupilo to nejlepší z naší pěvecké scény. Podobalo se to těm skvělým silvestrům, které bývaly na Nově. Bohužel v dnešní době je už těch hudebních a zábavních pořadů v TV poskromnu. Tento byl však úžasný a hoden osobnosti Karla Gotta.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Dil od dilu se vic a vic stracim v ději. Na první díly to nemá. Navíc místo aby do toho Harry konečně praštil s Hermionou, tak se zamiluje do nějaké škarede čiňanky.

Let 93 (2006) (TV film)

Pokud tohle ma byt obrazek reality, tak se divim ze to nedopadlo toho 11. zari jeste mnohem hur. Tohle to je KOMEDIE !

Moje první láska (1991)

FIlm jsem videl jako malý kluk a do Anny jsem se hned zamiloval. Film byl a stále je pro mne jedním z nejdojemějších kousků. Teď jsem si ho pustil po několika letech a opět jsem v poslední třetině neudržel slzu. Ovšem nevím, zda bych dal 5 hvězdiček kdybych ho teď viděl poprvé. Jak tu někdo psal, tak ideální je to tak do 13 - 14 let. V té době bych však 5 hvězdiček rozhodně dal.

Doktorka Quinnová (1993) (seriál)

Po te co se podivate na Televizni noviny a dozvite se kdo koho zabil, podvedl a kolik lidi zemrelo na silnici. Po te co skonci vecerni megafilm plny krve a pocitadlo mrtvol se zastavi na cisle 150. Pustte si jednu epizodu tohoto serialu a narovnejte si svuj pokriveny pohled na svet ...

Kajínek (2010)

Na ceske pomery velmi dobry akcni kousek.