• Krátkometrážní

Stvořeni pro lásku (2000)

Zajímavě natočeno, krásná kamera, příběh smutný, za 5* to není jen kvůli tomu zrychlenému a podivnému konci. Velké plus snímek má za to, že mi připomněl můj oblíbený film, možná těmi krásnými hudebními mezihrami a úchvatným vizuálem.

Od višní do višní (2011) (studentský film)

Autorka se rozhodla natočit jakousi osobní zpověď své matky, která byla velmi sympatická, což je velké plus. Ale rušivým elementem byla pro mě právě režisérka (její dcera), která byla před kamerou až moc často a navíc tam byly střihy s jejími "myšlenkami". Nemám ráda dokumenty, kde režisér příliš zasahuje do dokumentu a to lezení do soukromí je pro mě ještě víc nepříjemné. Z toho důvodu jsem měla problém snímek dokoukat.

Zločin à la Neapol (1979)

Co by mohl člověk čekat od DVD za 7 Kč?:-) Nakonec celkem pohodová záležitost, Marcello ale umí hrát i lépe. 65%

Merci ! (2003)

Je l'adore. Merci!

Europe & Italy (1999)

Ne, že by se vždy to chování hodilo jen na Italy..... nejlepší byla stejně část s kávou.

Sigmund (1984)

Ještě že malý Sigmund koukal v Tv jen na sport:-)

Yes & No (2000)

Ohromně vtipné, jednoduchá, ale účelná animace. Ideální pro řidiče......"Tell me how you drive and I'll tell you what kind of an idiot you are."

Skejtistán (2010)

Afghánistán je nádherná země, která si zaslouží mír, aby se konečně vzpamatovala z minulých hrůz. I tady mají děti své sny a touhy, ale musejí překonávat překážky, které si my asi ani neumíme představit. Dobře, že aspoň na chvíli mohou některé z nich zapomenout na krutou realitu třeba díky skateboardu.

Baculka (2007) (TV film)

Strašná kravina, u které se člověk zasměje, ale asi ne v místech, kde to tvůrci plánovali:-) Ideální podívaná tak akorát při vaření.

Černej pasažér (2006) (hudební videoklip)

Co to tu dělá? To se jako na ČSFD budou hodnotit i videoklipy? Thumbs down....nehodnotitelné!