xXx (2002)

Boží akčnák řekl bych až přespříliš narvaný testosteronem jehož jedinou chybou je že není dokonalý a docílil tomu svými primitivními , ale velkými chybami . Neřekl bych že v Česku se mluví rusky a všichni tu cchodí v kabátech : ) , ale když odečtu toto je to fakt skvělý akčnák který řekl bych i předběh svoji dobu jenže tento výrok jsem asi vyjádřil jenom já a ostatní se nad uříváním tohoto filmu dali do pitvání " maličkostí " . No nicméně dávám pět , ale horších . ( 16.10.13/MAC )

Den před krizí (2011)

Investiční bankéři nebo co to vlastně bylo jsou fakt super jsou takoví malí superhrdinové dnešního světa a jejich práce je tak zajímavá že by se měly točit další a další filmy s nimi aby každý pochopil co vlastně dělají protože tyto dvě hodiny byly opravdu málo ... Co to bylo ? Čekal jsem film ve kterém by byly odhaleny zakouty korupce , mafie a všeho pozoruhodného co se v tomto oboru děje , ale místo toho jsem se dočkal pádu nějáké firmy . ( 15.10.13/MAC/nedokoukané do konce 1:05:40 )

Pomsta mrtvého muže (2013)

Dobrý a to je právě problém celého filmu že je jen dobrý . S tím námětem by se dle mého dalo lecos dělat , ale scénárista toho bohůžel nevyužil a pomsta je námět s kterým by se to dalo roztočit ve velkém . Některé scény byly super obzvlášt ta závěrečná , ale bylo toho prostě málo . ( 15.10.13/MAC )

Cosmopolis (2012)

Pročpak takové hodnocení ? Aha on tam hraje Robert Pattinson !!! Ale já jsem jeden z těch lidí kterým je to úplně jedno hlavně když člověku role sedne a právě tomuto herci tato role byla ušitá na míru ta jeho chladnost se pro tento film hodila protože tento snímek byl temný až melancholický a hlavně odlišný od ostatních . Chtěl něco říct ... a ikdyž " neměl " začátek ani konec příjde mi to jak dokolane promyšlená věc nechává to po celou dobu filmu diváka v nevědomí ... ( 14.10.13/MAC )

Top Gear: Bondovský speciál (2012) (TV film)

Moc se mi to nelíbilo to bude nejspíš tím že nejsem velký fanda bondovek vlastně jsem je ikdy neměl moc v oblibě , ale pro fanoušky to bude určitě skvělá věc a ostatní se aspon podívají do historie tohoto filmu a uvidí " neviditelné auto " : ) . BTW : Více se mi líbí klasický Top Gear ( 14.10.13/MAC )

First Look: Ultimate Teaser Trailer (2012)

Parodie na trailery do které dokázali narvat aji Zacha Galifianikise a není to ani krapek vtipné jen zazní všechna trailerová klišé . ( 14.10.13/MAC )

Hurá do basy (2006)

Super sice o ničem , ale má to zabavit a nenudit a svůj účel to splnuje . Mohlo to být trochu vtipnější , ale co ... "Padouch" mi trochu ze začátku nesed , ale pak jsem si na něj zvyk ( 14.10.13/MAC )

Marvel One-Shot: Agent Carter (2013)

A jo proč ne není to sice nic pro mě , ale líbí se mi to agentka Carterová je sympoška a celkem drsná a jako doplněk k seriálu S.H.I.E.L.D se mi to líbí . ( 13.10.13/MAC )

Turbo (2013)

Nečekal jsem že mě zrovna Turbo překvapí a to z důvodu že má ohraný koncept u kterého se dle mého už nedalo nic zlepšit ani zdokonalit , ale Turbo ukázal že to jde !!! Možná že překonal i auta jsou to sice silná slova , ale nemá k nim daleko . Příběh je nečekaně úžasný , animace rozkošné a humor má svoji úroven . U mě to asi bude animák roku . BTW : Proč se odemklo hodnocení až dnes když film je už dááávno venku a má čtyři měsíce po premiéře : ) ( někdy kolem 10.8.13/MAC )

Internetový příběh (2010)

A jo je to skvělé a ze života , ale neberu to jako film/dokument , ale jako zajímavější policejní materiály ( 12.10.13/MAC )