Zjizvená tvář (1983)

Konečně jsem se nato podíval a musím říct teda páni . Tento film ukázal svět podstětí takový jáký doopravdy je jako to ukázal třeba Kmotr a to se cení , ale v mých očích to nemělo úplně tu štávu jakou by to mělo být takže nejsem naprosto spokojen , ale stačilo jen málo a byl bych s tímto materiálem spokojen a to málo je více akčnosti . ( 11.10.13/MAC )

50x a stále poprvé (2004)

50x a stále se mi to líbí . Adam Sandler je tam ve své nejlepší etapě filmové kariéry a je radost se dívat na film ve kterém exceluje sice tu není zas tak vtipný , ale do tohoto filmu se hodil ikdyž by jeden řekl že to není role pro něj . A že se mu tahle role hodila . Příběh jednoduchý , milý a to mi v tomto případě stačí . ( 9.10.13/MAC ) (20.8.19/HBO GO)

Podfukáři (2013)

Minulý rok byl LOOPER předminulý zase IN TIME a tento rok jsou Podfukáři nejsou sice zdaleka tak kvalitní jako zminované dva filmy , ale je to zase jeden z těch filmů co posouvají hranici zábavy na jinou hranici a " jenom " tohleto musí člověk ocenit ikdyby nechtěl . Tento film má jedinom malou slabinu a to je ne úplně originální příběh . Očekával jsem krapek víc , ale bylo mi prakticky dopráno toho co jsem očekával . Snad jediné co se mi na tomto filmu nelíbilo bylo jeho zakončení bylo sice nečekané , ale možné a já bych u tohoto snímku čekal závěr který mi vyrve dech . ( 9.10.13/MAC )

Mládí v hajzlu (2009)

Díval jsem se nato abych zase viděl Zacha Galifianakise takže logicky jsem očekával prču jaká sním bývá a on si tam chlap pobyl pár minut a pak jak naschvál SPOILER umřel SPOILER !!! Větší naschvál jsem snad nezažil a po jeho SPOILER smrti SPOILER to bylo vážně nic moc . Příběh byl fakt nezajímavý a už jsem ho viděl snad ve stovkách filmů . Takže jsem v podstatě věděl jak se dějová línie bude rozvíjet a když toto všechno víte nemá nato ani cenu koukat a jestli tohle měla být komedie tak to mě poserte z jeřábu protože jsem se zasmál maximálně na začátku a to je slabý . ( 8.10.13/MAC )

Přes noc třicítkou (2004)

Klišovitá nuda která mohla být možná sranda kdyby vyměnili herce , hudbu , přepsali scénář a vlastně to všechno udělali jinak . Dívat se nato sice dá , ale co z toho když mě moc nezajímalo co se stane . ( 7.10:13/MAC )

Probudím se včera (2012)

A jo bylo to supr a s ohledem na české poměry je to jeden z těch lepších filmů . Jen to nebyla až taková sranda spíš to sranda ani nebyla , ale myšlenka je dobrá a v česku unikátní . ( 6.10.13/MAC )

Drsňačky (2013)

Konečně nějáká pořádná komedie a ne jen " komedie " při tomhle jsem se vážně smál . Ashbrun a Mullinsová byla fakticky skvělá dvojka a byla v charismatickém kontrastu takže bylo o srandu postaráno . Film byl sice prohnilý různými klišé , ale s agentkou Mullisovou to byla opravdová zábava . ( 6.10.13/MAC )

Tísňová linka (2013)

Akční , originální , autentický a proto hnusný . Měl jsem pocit že se to opravdu děje a to ve mě vyvolávalo takové zvláštni pocity až to nebylo milé a to se mi kurevsky líbilo !!! Děj byl nic vím než uvěřitelný a reálný takové věci se hold občas stávají naštěstí ne v naší zemi a jestli se to stává i tady jsem rád že žiju v nemědomosti protože bych se stakovou bál vyjít ven , ale abych přešel k filmu byla to prostě bomba která nepustila možná se to ze začátku může zdát jako film z průměrnákova , ale ono se to rozjede to mi věřte . Jediné co mi tak trochu vadilo byl konec . Nebyl špatný , ale něco bych tam přidal . ( 5.10.13/MAC )

Po zániku Země (2013)

Nebylo to až tak špatné jak jsem očekával sice to nebylo tak úplně dobré spíš v rámci možností , ale nechápu proč zrovna do tohodle filmu nacpali Willa Smithe vždyt ten film tomu není hoden . Tento koncept bych si spíše představoval jako minifilmeček a ne celovečerák . ( 5.10.13/MAC )

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Na tento seriál jsem se opravdu netěšil a vůbec jsem od něho nic nečekal dokonce jsem se na něho ani nechtěl koukat , ale stalo se a musím říct že mě to mile překvapilo sice tam není Iron Man nebo další , ale i tak to jde jen doufám že se kvalita bude zvyšovat a né snižovat a nebo alespon zůstane na tom místě kde je každopádně budu se na tento seriál kukat dál a doufám že mi přinese lepší padouchy než v tomto pilotu . ( 5.10.13/MAC/Pilot ) ( 6.10.13/MAC/2epizoda/**** )