Gulliverovy cesty (2010)

Tolik jsem chtel dat tomuhle filmu sanci a aspon 3 hvezdicky. Bohuzel neni za co. Pozitivnim shledavam maximalne zpracovani a filmove tiky a herecky vikon Chrise O´Downa, ale to je taky asi vse. Nebyt toho zkoncilo by to v odpadkovem kosi a myslim si ze se tak vede vetsine divaku. Naprosto obehrany pribeh ve kterem me Jack Black zklamal a to ho prosim mam celkem rad. Jinak nuda od zacatku do konce. Nic prekvapiveho, nic zavazneho. Par scenek povedenych, ale ty uz nedokazali zachranit bidu tohoto snimku. Po druhe bych na nej nesel ani nahodou. //shlednuto v originale//

Smrtící nenávist 3 (2009)

USA - to je tak jedine co by se dalo rici. Uzmuti japonskeho pojeti bylo natolik na skodu ze to az bolelo. Strach z kade minuty zmizel. Pod navalem hektolitru krve zmizelo i mrazeni v zadech. Uzmuti prostredi take zrovna filmu nepomohlo. Smrtici nenavist tim silene utrpela a utrpela natolik ze u me od "Smrtici nenavi2ti" (ktera u me ma 4 hvezdicky), spadla na pouhou jedu a tu dostala za jedinou uchazejici scenu. A jestli se me ptate - NE! znova bych si to nepustil

Mary a Max (2009)

Tak nějak nevím za co to vysoké hodnocení. Filmů na podobné téma bylo už zpracováno a mnohem lépe. Začnu kritikou toho co se mi nelíbilo. Bylo toho spousta od příběhu, přez hlas vypravěče až po zpracování. Trosku mi prijde jako by se mnozi nechali zlakat vysokym hodnocenim a dali ho take. Smutny film prospikovany mnohdy az nemisnym humorem. Kdyz uz nekdo toci takovyhle film tak at tedy necha tragicky pribeh tragickym. Co me vazne urazilo bylo to ze to bylo udelane jako animak. Podle me to melo byt ponechano hereckym vykonum a ty by mohli byt mozna cestou jak tento pribeh pozvednout na vyssi lvl.

Smrtící nenávist 2 (2006)

Nechapu nizke hodnoceni ostatnich uzivatelu. Sam se povazuji za hororoveho znalce a fainšmekra a muzu tento horor s klidem v srdci prohlasit za pro zatim nejlepsi film, jaky jsem kdy videl. Film vas nenecha ani na chvilku vydechnout, hruza a strach vam nezmizi z zil. Kdyz uz to vypada na oddechovou sekci... je to jen predvoj toho co prijde. Zmizeni Sarah Michelle Gelli z hlavni role bylo moudre rozhodnuti, ktere tomuto filmu jeste vice dodalo na realnosti a daleko vice vas vtahl do deje. Dalsim faktem je ze film je natolik strasidelny, ze po jeho natoceni museli dum v Japonsku, ve kterem se tocil, ztrhnout, protoze se lide bali kolem nej chodit natooz v nem bydlet. / Prave proto se o dost horsi 3 odehrvava v USA/ Zhasnete svetlo zavrete se sami v pokoji a nechcte se unest do sveta strachu.

Na vlásku (2010)

Na tento film jsem sel spise jako na oddechovku. Necekal jsem od ni vic nez odpocinek. Jenze ja dostal kompletni sadu smichu a vtipu. Jsem z tohoto filmu nadseny. Natocit pohadku ktera je vhodna pro "děti" od 0-99 let se nepodari kazdemu. Skryte sexualni narazky, ktere pochopi jen dospely clovek, naprosto dokanala ukazka predsudku typu "no jo zensky" nebo "no jo chlapi" spojene s legracnimi figurkami kone a chameleona do toho primichan romanticky pribeh, napeti a spoustu dalsiho. Film bohuzel trosku vice rusi velke mnozstvi pisnicek. Ale co. Kazdopane doporucuji tohle shlednou absolutne vsem.

Hon na čarodějnice (2011)

Nevim jestli mam zacit tim negativnim nebo tim pozitivnim zacnu tim negativnim. Me osobne vykon Nicolase Cageho a Stephena Campbella zklamal. Mylsim si ze z toho mohli vytahnout vice. Ale pekne poporadku. Uvod jako takovy me dokonale dostal. Malem jsem se pocural. Ale pan reziser asi tusil, ze ten uvod je az moc dobry a hned v zapeti to pokazil nesmyslnymi nudnymi a prazdnymi bitvami. Clovek se ze zacatku silene nudi. Kdyz ale prijde na Evropu, mor a carodejnicke silenctvi, je to trosku jine kafe. Prvni hvezdica: prvni hvezdicku si zaslouzi maskeri, kteri me primo nadchli svou praci. druha hvezdicka je za dokonaly mrazivy nadech celeho filmu, ktery vas hodne rychle vtahne do deje treti obrovitanska hvezdicka - Claire Foy, jeji herecky vykon by ji mel otevrittvere k vetsim filmum. Te zenske jsem vysel na kazdem jejim pohybu a zral jsem ji uplne vsechno. Ja tocit horor je tato herecka prvni na kterou pomyslim. Kdyby se odstranili chyby ktere filmu skodi jako je zaver, malicko pritazeny za vlasy, nebo nedostatecny pocet scenek s Carlie byl by to jeden z nejhororovejsich filmu vsech dob.

Kmotr (1972)

Nejlepší film všech dob! Neukazuje jen plno ětříleček a akčního napětí, ale i drama lidské role jako mafiana. Dennodení boj jednotlivých rodin, denodenní strach o své rodiny. Umění šéfů mít vše tzv. pod palcem. Mafianske praktiky. Strategie. To vse a jeste vice najdete v tomto dokonalem filmu. Pomyslnou korunku nasazuje herecky vykon Marlona Branda. Chcete vedet jake je to byt mafianem? Rozhodne shlednete tento film.