Planeta Země po vymření lidstva (2008) (TV film)

Velmi zajímavý dokument, který ukazuje to, že kdyby lidé zmizeli, nezbylo by po nich absolutně nic. Doporučiji shlédnout.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Moc příjemná komedie s mimozemšťanem Paulem, který má na každou situaci připravenou hlášku. Tohle se opravdu povedlo. Hodně příjemně mě překvapila mini role Sigourney Weaver. Dost dobrý film !!!

Nezlobte mimozemšťany (2008) odpad!

Tohle je fór? Hahaha nebo huhuhu? Tady už končí legrace...to jsem v životě neviděl...a že už jsem toho viděl hodně ! Ale tohle...

V obležení nepřítele (2005) (TV film) odpad!

A já se ptám proč ?! Tohle je prostě nekoukatelné a zoufalé. Koukám kam až Carl Weathers klesl....jasný odpad...

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Tak tohle jsem nečekal ! Výborná podívaná, někdy až moc přehnaná, ale to byli i předchozí díly. Ani chvilku jsem se nenudil a čekal až dokonce, jak to dopadne. Opravdu paráda a navíc jsou do příběhu zapleteni mimozemšťané, což já můžu ! Takže tento film doporučuji.

Sliz (1988)

Skvělý horor na téma, které určitě není lehké zpracovat, natož udělat o něm dobrý film. Ale zde se to naštěstí povedlo. Výborná podívaná. Byl jsem napjatý až dokonce.

Kráska a Ošklivka (2008)

Nebyl to zas tak špatný film a nezasouží si podle mě tak nízké hodnocení. Chudák Christine Lakin se přetvořila do role ošklivky a chvílemi mi jí bylo i líto, ale podle mě to bylo moc hardcore, udělali z ní obludu a najednou je z ní krásná princezna...ale je to fakt kočka a dokázala, že by si zasloužila mnohem lepší role...ale jinak tento film nedopadl vůbec zle.

Drž hubu! (2003)

Tak tohle je trefa do černého ! Tady se povedlo snad všechno - Jean Reno a Gérard Depardieu jsou výborná dvojka, hlavně Depardieu srší hláškami a obrovskou silou. Naproti tomu Reno, chlápek nevyhledávající komunikaci a muž bez úsměvu, to je prostě kombinace, která Vás přinutí se smát. Tato komedie mi sedla ve všeh směrech a proto nemůžu jinak než plný počet. 100%

Godzilla (1998)

Dost nechápu tak nízké hodnocení...na tu dobu to byl trhák a pro mě je to trhák doteď...ať si každý říká co chce, ale mě se to líbí. Hlavně Jean Reno tento film drží.