Robinsonův ostrov (2017) (pořad)

Na americkou verzi to nemá ani zdaleka. Přesto se ale docela bavím, kolik dementů se sešlo pohromadě. Užívají si letní koupačku a o drsných podmínkách se jim může jenom zdát - vždyť si ani nemusí převařit vodu, wtf!!! Moderátor stojí za nic, mluví jako robot.

The Girl Next Door (2007)

Skoro stejné jako kniha. Na motivy skutečné události.

Zatracený (2015)

Trochu kýč, ale líbil se mi konec.

GTO (1999) (seriál)

Nejbožejší a nejvtipnější seriál o bývalém vůdci motorkářského gangu, který se rozhodne stát se učitelem :D! Několikrát shlédnuto, pokaždé zážitek. Plus - líbí se mi originální opening.

Mistr popravčí (2015) (seriál) odpad!

Ve 14. století černoch? Co je to za blbost?

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Slátanina. Opakovaly se motivy předešlých dílů. Vyzdvihl bych roztomilého robota, ale černoch v hlavní roli? wtf. A naprosto chápu proč se Darth Vader 2 přidal na stranu zla - aby mohl nosit masku. S tak hnusným ksichtem se mu nedivím!

Visceral: Entre las cuerdas de la locura (2012)

Nějak nevím, co k tomu říct. Nepochopilo jsem důvod, proč byl film natočen :D Děj to nemělo, ale nechutnosti byly aspoň originální.

Cizinka (2014) (seriál)

Přeslazené a přitažené za vlasy, ale zasazené na pěkná místa Skotska. Příběh začal vcelku zajímavě, ale "hezky" se to zvrhlo (knižní předloha je úplně to samý) - hlavně poslední díl první série mě zklamal. První polovina dobrá, druhá špatná.

Prvních 100 (2014) (seriál)

Taková slátanina pro puberťáky, ale zabaví :D