• Pornografický

Řbitov zviřátek (2019)

Kombináciu žánrov thriller/horor mám rád a v období 8-12 rokov dozadu som tento žáner dosť vyhľadával a nejeden krát som udeľoval tie najväčšie hodnotenia. Posledné roky som mal ale pocit, že väčšina hororov. ktoré som videl mala logické diery väčšie ako som dokázal akceptovať. Tentokrát som nesledoval absolútne logiku a asi som urobil dobre.

Rozprostři křídla (2019)

Som rád, že sa točia takéto filmy, ktoré ťažko hádzať do jedného vreca, pretože nie sú tuctové a ešte aj majú hlbokú pointu. Ľutujem ale, že som to pozeral popri práci. Mohol som sa viac vžiť do deja a tak by som dal zrejme 4*.

Power Bangers: A Brazzers XXX Parody (2017)

Je to rozdelené do 5 epizód, ale škoda, že všetky sú rovnako pod priemerné. Porno paródie sa točili už na prelome 80-90 rokov, ale k nejakému progresu teda moc nedošlo akurát vtedy sa viac venovali historickým filmom a teraz fantasy. Okrem kostýmov to nie je dobré ako film a ani ako porno. Tie kostýmy a kulisy sú prevažne jediné, čo majú niečo spoločné s originálom. Ja neviem podľa mňa sú tieto paródie na rýchlo zbúchane ako scenár, tak aj všetko. Nebyť internetu a ako nevedomý by som si kúpil porno paródiu obľúbeného filmu na DVD (VHS), tak by som bol sklamaný a ľutoval peňazí. Videl som desiatky paródií. Možno 50 a možno aj 100, ale len 10-20% malo nejakú úroveň.

BLACKED (2014) (seriál)

Videl som viacero dielov medzičasom, ale hodnotím na základe dielu, v ktorom účinkovala Talia Mint (Teased To Extremes) 3*

College Wild Parties 19 (2011)

Nie je to nič moc. Myslím si, že je celkom problém to niekomu pozerať na jedenkrát v kuse bez preklikávania. 2* za Amandu Lane.

Volání divočiny (2020)

Film je zameraný na milovníkov zvierat, ktorý si ich idealizujú. Na mňa to pôsobilo trošku umelo.

Angel Heart (1987)

Strašná somarina, ktorá je dlhá a nudná. To že je to natočené na tú dobu dobre ma zaujíma minimálne, keď samotný obsah stojí za hovno.

Severní Korea, Velká iluze (2014) (TV film)

Jeden z najhorších dokumentov, ktoré som o KLDR videl. Žiaľ ako to býva u dokumentov o KLDR, tak aj teraz za zámienkou, že chcú spraviť relevantný dokumentárny film sa dostanú západní novinári do krajiny, kde sa hrajú a tvária na serióznych kamarátov, ale v skutočnosti im ide len o vyhľadávanie sračiek na Kimovcov a režim. Z týchto mienkotvorných "objektívnych" dokumentov sa ale nič nedozviete ako o dokumentoch o iných krajinách. Čo tak páni novinári natočiť akú tam majú prírodu, pohoria, divokú zver, mestá, rieky, športové úspechy, spisovateľov, historické osobnosti, ekológiu atď...? Aj tam je kade tade hromada odpadkov, plastov, znečistené rieky, zničené lesy, plytvá sa nerastným bohatstvom či jedlom, drogy, alkoholizmus, úchyláci, násilie, bezdomovci ako vo "vyspelých kapitalistických krajinách"? Žiaľ z osemnástich dokumentárnych filmov o KLDR, ktoré som do teraz videl je 80% výlučne zamerané na osieranie a nič iné. To neznamená, že tie ostatné boli v poriadku. Prosím spravte už dokument, ktorý nebude jednostranný a zaujatý bez potreby vôbec spomínať režim a Kimovcov.

V síti (2020)

Problém tohto dokumentu je, že tie baby nevypadajú na 12 rokov a sotva aj na 15, a to aj preto, že im bolo 20 a jednej tuším 23 rokov. Správne povedali, že reálne z tých predátorov, čo im písali, či volali je len 3-5% pedofilov. Väčšinou ide o špekulantov, čo nemajú čo robiť a sa takto bavia, alebo ešte skôr zúfalcov. Taktiež si myslím, že ide o podobné prípady ako u kňazov. Tí si odriekali bežné ľudské potreby až to raz v nich praskne a potom sa stanu teplý, či na deti. Títo zúfalci mi prišli, že len chcú dohnať počiatky svojej sexuality, keď neboli atraktívny a baby ich nechceli + nebol ani internet. Teraz keď sú komunikačne schopnejší pomocou internetu chcú dohnať minulosť, alebo si na staršie ani neveria. Ja som si myslel, že pedofília je sexuálna náklonnosť k deťom v predpubertálnom veku. Baby čo sú v puberte a mali krami už nie sú v hľadáčiku pedofilov. Tak sme sa to učili na psychológií. Keď som bol na exkurzií pred xy rokmi na Oravskom Podzámku, tak tam počas výkladu nám hovorila, že v minulosti bolo normálne, že si za ženy brali 12-13-14 ročné. To boli naši predkovia pedofili? Tieto hranice do 15 pod zákonom a od 18 plnoletá sú dané zákonom a nie diagnózou. Tieto zákony boli a sú výrazne ovplyvňované náboženstvom v danej krajine. V niektorých európskych krajinách je ten vek nižší ako by ste si mysleli. Tuším v Španielsku, alebo vo Vatikáne môžu šukať od 11 rokov. Dôležité je si uvedomiť že pedofilov nerobí vekoví rozdiel ako si niektorí omylom myslia. Keď som chodil do školy a mal som 13 a ľúbila sa mi spolužiačka, kedy sa mi musela prestať páčiť aby som nebol pedofil? 13-13 je v poriadku 14-13 je v poriadku, 15-13 a 16-13 ešte môže byť,17-13 a 18-13 je už nebezpečné a 19-13 a viac som pedofil? V dnešnej dobe spravia pedofila z hocikoho len preto, že sú ľudia nevedomí. Týmto ale neobhajujem poniektorých pacientov z filmu!!!