• Pornografický

Angela White: Dark Side (2019)

Veteránka Angela White (v dobe natáčania 34-35 rokov) to roztočila, ale vek nepustí. Podľa najväčšej pornodatabázi ma na konte 653 natočených titulov. Už by mala vážne uvažovať nad tým, že s tým sekne. V jednej scénke jej pomáha Autumn Falls (v dobe natáčania 19-20 rokov) a ta jej to trošku zachraňuje. Proste niektoré "herečky" nevedia kedy skončiť, alebo si tak zvykli na vysoký štandard, že si ináč ako pornom nedokážu zarobiť dostatok peňazí. Zrejme ako to často býva u porno herečiek sú za tým drogy, alebo finančný analfabetizmus. Proste koľko dostanem, toľko miniem a čo bude, keď už nebudem žiadaná, tak na to nemyslím :)

Prison Sluts (2017)

Celý film robí druhá scénka, kde sú Anikka Albrite a Jada Stevens v parádnych kostýmoch ako policajtky. Ostatok je pod 2*.

Ramchat: Matka Zem (2020) (hudební videoklip)

Vo videoklipe sú občas pekne zábery prírody, ale otrasná pesnička.

Pouštní květ (2018)

Prišlo mi to ako film pre nenáročného. Moc tam toho nie je a vlečie sa to. Nebyť účasti T. Hilla, tak by to nikto ani nedaboval.

Nevinný muž (1989)

Film som videl v 90tych rokoch minimálne dvakrát a po registrácií na čsfd som pár rokov pátral ako sa volá. Po zistení názvu zase trvalo pár rokov, pokiaľ som zohnal film s dabingom. Nechápem prečo to má len 147 hodnotení a iba 61%.

Experiment Belko (2016)

Moc príjemné prekvapenie, ktoré doporučujem. Názov filmu znel hlúpo a obsah som nečítal. Pozretie neľutujem a o pár rokov si to môžem pokojne pozrieť znova. Tento žáner mám proste rád pokiaľ to nepreženú s nereálnosťou.

Bláznivá mise (1982)

V dnešnej dobe je to niečo mimoriadne trápne, vhodné humorom pre deti do 10 rokov, ale nevhodné obsahom. Ani sa nedivím, že Bláznivé misie skončili na smetlisku histórie a dnešná generácia to len zťažka pozná.

Halloween (2018)

Halloween je už prázdny a vykradnutý, a nemá asi už čo nové ponúknuť, a to staré a otrepané je predvídateľné a nudné. Vadilo mi ako nereálne sú tam stvárnené niektoré scénky. O xy rokov natočia nové pokračovanie, kedy bude mať M. Mayers 80 rokov a bude na invalidnom vozíku a bude porcovať nožom atlétov ako nič. Trapas!

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Po úvodných pár minútach som tomu moc veľké šance nedával, ale koniec koncov je to film zaujímavý a odporúčam tým, čo majú radi milostné zápletky.