• Pornografický

47 metrů (2017)

Najprv som dal 3*, ale o chvíľu som to znížil na 2*. Malo to predsa len niekoľko nedomyslených, alebo skôr nezmyselných chýb. Po vizuálnej stránke je to kvalitné, ale je to predsa len už rok 2016, takže to nie je dostatočný dôvod na 3*.

600 kilo zlata (2010)

Tak po prvé toto komédia určite nebola. Film by bol viac než priemerny, keby ho lepšie domysleli. Prostredie, hudba, strih, kamera všetko sedi a dokonca aj herci. Nereálna je tam scénka, keď slepy odstreli dvoch či troch a každého na jednu ranu to je fakt sci-fi. Myslím, že film je napriek tomu podhodnotený. 3*

65 (2023)

Tento žáner zbožňujem a na film som sa tešil aj napriek hodnotenie len 50%. Nebolo nič extra, ale film nesklamal vďaka menšiemu očakávaniu. Nápad to bol dobrý a dalo by sa na to nadviazať aj pokračovanie. Len neviem či by bol záujem, keď zrejme dieru do sveta tento film neurobil zatiaľ.

7 Minutes In Heaven (2011)

Ta Riley Steela je tak niečo krásneho. Ja ju chcem mať doma! Aj pštrosa by som jej kúpil:)

7 životů (2017)

Vo filme je niekoľko nedomyslených vecí a musím prižmúriť oči, aby som dal 3*. Každopádne nápad to bol celkom zaujímavý a v blízkej budúcnosti možno aj vo veľkej miere reálny.

85. Annual Academy Awards (2013) (pořad) odpad!

O udelení cien rozhoduje reklama, ména tvorcov, krajina pôvodu a kopu ďalších vecí, len nie samotná kvalita. O dobré filmy ani neškrknu a tlačenkami tlačenými hŕbou peňazí a inými záujmami to len srší. Udelovanie oskarov je komerčná propagácia predražených sračiek....a každým ďalším rokom to je horšie a horšie.

96 hodin: Odplata (2012)

Tak oproti jednotke je to slapšie, ale ešte to spĺňa kritéria lepšieho priemeru. Samozrejme u takýchto filmov častokrát treba tu a tam prižmúriť očko kôli logike, alebo že hlavný hrdina je nadludský. Prosím vás tretí diel už radšej nerobte, lebo pokazíte dojem z Bryana Millesa (Liam Nesson), kôli ktorému už museli viacej prepracovávať strih a akčné scénky. Radšej ho už zaraďte medzi Expendables.

97% vlastněno (2012)

V podstate o tom už viem pár rokov, ale mrzí ma, že to vie len máličko ľudí, čo ináč aj spomínajú v dokumente. Keď som o tom ako sa tvoria peniaze niekomu hovoril, alebo že keď si berie pôžičku od banky, tak banka vlastne tie peniaze vytvorí len do systému, tak si o mne všetci mysleli, že som praštený. Pravda je taká, že v tomto smere sú ľudia analfabeti.